[W1] Problem z grą... xp

No więc od zainstalowania Wiedźmina, co jakiś czas wyłącza mi się gra i wyświetla się komunikat, że nastąpił problem z tą aplikacją. Nie wiem co mam zrobić, już zaczyna mnie to pomału denerwować. Czy da się coś na to zaradzić? ;[
Odpowiedz
Jaki błąd (dokładnie) ? Jaki masz komputer ? Co jaki czas ?

Więcej informacji.
Odpowiedz
Mam pentium 3, procesor 3, 3GB, 1500MB ramu,a ostatnio dzieje się tak na początku walki w banku,chociaż wcześniej działo się to w różnych momentach gry.A wiadomość pojawiająca się to:Wystąpił błąd z aplikacją The Witcher i zostanie ona zamknięta.Przepraszamy za kłopot....itd.W tej chwili zaczynałam walkę trzy razy i trzy razy mnie wywaliło,nie wiem od czego to jest zależne?
Odpowiedz
A system operacyjny i karta ?
Odpowiedz
Graficzna oczywiście
Odpowiedz
I bądź tu człowieku za równouprawnieniem...

Dobra, powooooli.

A coś zmieniałaś w komputerze, systemie ostatnio? Czy te błędy występowały zawsze? Inne gry działają bez problemu?
Odpowiedz
Jakąś starą wersję dałeś. Tu jest patch 1.3.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Czy jak ja to pobiorę i rozpakuje to gra sobie to znajdzie,czy trzeba to później jakoś do gry dograc?Sorki za niezbyt wprawny język,ale mam niewielką wiedzę na ten temat.
Odpowiedz
Musisz tylko ten plik ściągnąć i zainstalować, gra sama będzie wiedziała, gdzie ma się on docelowo znaleźć.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Cytat

Czy brak tego patcha może być powodem wyłączania się gry?


Może tak być Póki co zainstaluj, jak nic nie pomoże to będziemy mędrkować dalej. Tak czy siak ta łatka może Ci wyjść tylko na dobre.

Tak dla czystości sumienia spytam: pirat czy oryginał ?
Odpowiedz
Oryginał :> spróbuje zainstalowac ten patch

Edit:

Dzięki bardzo, grałam narazie przez 30 min.
I nie wywaliło mnie więc sądzę, że tego pliku mi brakowało.
Jeszcze raz dzięki,
Pozdrawiam Iria.


[Dodano po 11 dniach]

No więc, ten błąd znów się powtórzył... Najwidoczniej ten plik nic mi nie pomógł ;(
Odpowiedz
Ja miałem podobny problem z kilkoma innymi grami, po odkurzeniu kompa w środku (nie jestem specjalistą ale komp działał dalej ) nie było problemu.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem z grą... xp - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...