[F3] [Fallout 3] Fallout 3 - poradnik przetrwania i wywiad


Podczas prezentacji Fallout 3 na Penny Arcade Expo twórcy gry, Bethesda Softworks, postanowili podarować każdemu z uczestników pokazu, mały materiał informacyjny mówiący o świecie gry, zawarty w eleganckim przewodniku przetrwania. Praca naukowców Vault-Tec pozwala nam poznać co nieco o niebezpieczeństwach czyhających na powierzchni, z dala od cienia względnie bezpiecznej Krypty. Za wiele się z niego nie dowiemy, jednakże jest to kolejny tego typu, bardzo klimatyczny materiał promocyjny, który pozwoli nam się bardziej wczuć w realia produkcji. Skany broszurki zamieścił Shacknews, a znajdziecie je pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem.

Na łamach tego samego serwisu znajdziemy także krótki wywiad z Istvanem Pely (strona artystyczna) oraz Petem Hinesem (kontakt z mediami). W rozmowie z redaktorami strony zdradzono między innymi, że podczas tworzenia nowej części Fallouta, tylko wzorowano się na Oblivionie, i że obie produkcje to zupełnie inne gry, które łączy ogromny, otwarty świat. Zdradzono także, że planowane na przyszłość dodatki, będą zawierały własne historie, które skupiać się będą na kilkunastu godzinach zabawy. Nie ma mowy o pojedynczych, godzinnych misjach. Cały wywiad znajdziecie pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem.

Odpowiedz
No tak. Znowu wyjdą jakieś dwa dodatki, a i tak zrobienie z tej gry czegoś dobrego spadnie na modyfikacje fanów... ==
Odpowiedz
Zapewne będą to dodatki w stylu "Knights of the Nine", czyli kilka godzin niewiele wnoszących do rozgrywki. Dobrze, że przynajmniej oszczędzą nam dodatków typu "Horse Armor Pack", bo to już było zdzierstwo

Nie ma co, trzeba liczyć znowu na moderów.
Odpowiedz
No może im się uda.
Odpowiedz
← Fallout

[Fallout 3] Fallout 3 - poradnik przetrwania i wywiad - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...