[W1] [Wiedźmin] Wiedźmin: Versus - Wybuchła Rebelia!


Wczoraj rozpoczął się pierwszy event (pierwsza era) w dziejach gry Wiedźmin Versus. Będzie on trwał trzy miesiące i przesądzi dalszy los nieludzi. Musisz podjąć decyzję, po której stronie staniesz. Czy wstąpisz w szeregi Zakonu Płonącej Róży broniąc niewinnych ludzi, czy dołączysz do leśnych Komand Scoia'tael i obronisz elfy oraz krasnoludy przed zagładą? A może w kluczowym momencie zdecydujesz się zdradzić przyjaciół i przejdziesz na stronę wroga? Nie zwlekaj! target="_blank">Nie zwlekaj!

To, która strona wygra, przesądzi o nowej klasie w grze. Zapraszamy również do obejrzenia trailera eventu target="_blank">trailera eventu.

Odpowiedz
I jak ci się podoba?
Wstąpiłeś w szeregi zakonu?

A ja do wiewiórek,
Te przeklęte konserwy Nilfgaardzkie, a suchary, fuj
Odpowiedz

Cytat

Ta akcja zachęciła mnie do do obadania gry. wink.gif


Mnie też x ]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jako już trochę czasu grający osobnik powiem tylko jedno: Wstąpcie w szerergi Scoia'tael!!! Wiewiórki górą!!!


Ragmud ID 20
Odpowiedz
Wiewiórkożerca, a jesz całą z futerkiem?

Raczej tak się nie najesz .

Popieram kolegę Ryld'a: Wiewiórki górą! (tylko mi nie mylić z "Wiewiórki grillują" ).

Pod koniec tej "ery" będzie nowa rasa w zależności kto wygra, wolisz żeby to był np. krasnolud czy raczej zakonnica?
Odpowiedz
A do mnie ta gra nie przemówiła. Pograłem jakiś czas temu w tą starą wersję jeszcze i ogólnie nuda. Nie wiem czy się teraz coś tam pozmieniało na ciekawsze?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Sądzę że skoro wtedy ci się nie podobało to teraz nie zmienisz swego zdania, jedyne właściwie zmiany zauważalne są dwie, pierwsza jeśli grałeś bardzo dawno temu to małe zmiany w atakach (zmienione ich działanie, częściowo), a drugi to że zaczął się event i są teraz walki na tle moralno wyznaniowym (mówiąc prostszymi słowami jedni dołączyli się do elfów, drudzy do zakonników i tłuką się nawzajem).
Odpowiedz
← Wiedźmin

[Wiedźmin] Wiedźmin: Versus - Wybuchła Rebelia! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...