[BGII] Wasza ulubiona broń

Orni, chodzi Ci o Pustoszyciela
Odpowiedz
a moja ulubiona bronia jest wyrownywacz, nie jest najsilniejsza bronia, ale lubie ten miecz, moze dlatego ze to byla pierwsza bron z BG2 o jakiej uslyszalem

ja jeszcze bardzo lubie Cep Bojowy Wiekow oraz Poszukiwacz Serc (ten chyba ze wzgledu na nazwe biggrin.gif ) wink.gif - przeniosłem, T.
Odpowiedz
ja zaś zakochałem się w wekierze zniszczeń i Lilacorze :]
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię Furię Niebios, wiem mało oryginalne do tego krótki miecz Maski.
Odpowiedz
Moja ulubiona broń to laska dla maga, ktora przy każdym założeniu daje niewidzialność (nie pamiętam nazwy) - potwornie ciężka walka, aby ja zdobyć, ale za to mag z tą laską jest niezniszczalny, może niemal wszystko. Bawiłem sie czasem w przechodzenie całej lokacji tylko magiem i tą bronią
Odpowiedz
@up

Kostur magów, już mówili. Ja też jestem nastawiony na Furię Niebios, bo mój zabójca ma w tym specjalizację. Jak nie wyjdzie cios w plecy to go ogłuszy xD Wymiata.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Odpowiedz
Psioniczny Miecz oczywiście. Czemu? Na Ilithida nie ma lepszej broni a i zaklęcia oddziaływujące na umysł nic nam nie zrobią.
Odpowiedz
Furia Niebios of course. Za całokształt i potęgę. Okazjonalnie może być jeszcze Karsomir albo Dzienna Gwiazda.


Odpowiedz
Zdziwilo mnie że nikt karsomira nie wspomniał
Odpowiedz
podejrzewam że większość gra na dwie bronie i do tego średnio paladynami więc ciężko ze świętym mścicielem biegać
Odpowiedz
Ciężko?? To może pokaże screena i zobzczymy czy tak ciężko Może wtedy przekonam innych
Odpowiedz
Ja lubię Zagładę Hindo
A Karsomira mój łotrzyk może używać (Tak, specjalna umiejętność łotrzyka, gdzie może używać KAŻDEGO przedmiotu), ale wtedy nie działa cios w plecy... No i jest niewyszkolony.

Dobry dla łotrzyka jest też kostur magów, bo możesz znikać nawet w walce

Odpowiedz
A ja zawsze uwielbiałem cep bojowy wieków używałem go moim pół orkiem zawsze bez przerwy. Ale najlepiej jak był ulepszony an +5 (ToB)
Odpowiedz
W podstawce - Karsomir: Święty Mściciel. I nic więcej nie trzeba. [W chwili gdy go znajdujesz zaczynasz płakać że nie jesteś paladynem ]

W Tronie Bhaala - ulepszony Karsomir Dobra, żartuję. Ulepszony Kij Tarana +6. Za jego pomocą mój pół-ork złodziej powalał ognistego olbrzyma jednym hitem [ciosem w plecy x5]. A jak wchodził krytyk czasem wychodziło nawet ponad 300 punktów obrażeń
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]
I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
Lilarcor. Niektóre jego teksty naprawdę rozwalają. Oprócz tego uwielbiam też Cep Bojowy Wieków, fajna broń. No i oczywiście Furia Niebios, silna i przydatna broń.
Odpowiedz
Hmm... Mam, aż czterech faworytów. Pierwsze miejsce: Kostur magów. Chyba nie muszę tłumaczyć. Dla tych, którzy nie wiedzą: Broń +1, ale TRAKO +5. Posiadacz ma +2 do KP, ochrona przed złem, niewidzialność i chyba odporność na uroki. Miejsce drugie: kusza ognisych zębów (ulepszona). Trzecie: Widmowy Rodzaj. Cóż, broń +5, ochrona przed złą sferą i jeszcze coś. Czwarte: Zagłada Hindo. Najlesza katana, chyba, że macie mod Item Upgrade.
Odpowiedz
A ja mam sentyment do rozpruwacza dusz:) ach ci upadli paladyni:) Poza tym dla tropiciela furia i wyrównywacz. Na marginesie nie piszcie, że wyrównywacz jest słaby... bo w zasadzie jest jedną z najsilniejszych broni. Dla zabójcy złodziej życia jest niezły.
Odpowiedz
Karsomir - bo fajnie wyglada, a ja mam sentyment do tych "świętych" i dwuręcznych. No i w dodatku to najlepszy miecz w grze.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wasza ulubiona broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...