Wybór stronnictwa

W tym temacie proszę wszystkie osoby o podjęcie decyzji, w którym ze stronnictw będą grały. Są do wyboru dwa: Marines i Kosmiczni Piraci. Każda z "grup" będzie prowadzona przez innego gma, a co do fabuły to się zobaczy Byłoby dobrze, by osób było po 4.

W Marines będzie do wybrania kilka specjalizacji, którymi będą się kierować postacie, natomiast w Piratach wybierze się jakieś "zawody".
Podkreślam, że tu nie zakładamy kart postaci.

EDIT

Marines: 4
Kosmiczni Piraci: 3
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wybieram Kosmicznych Piratów
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Mam dziwne wrażenie, że wszyscy będą chcieli być u piratów. Ja nie wiem co wybrać, mogę poprosić telefon do przyjaciela? A tak serio to ja się piszę tam, gdzie będzie wolne miejsce
Odpowiedz
Marines.
Odpowiedz
Niby chciałem być piratem, ale jednak wolę być u marines Więc Marines.
Odpowiedz
Też chciałem być piratem. Napisałem już Dany`emu - jak będzie za dużo chętnych do piratów, to wybieram Marines - jak będzie wolne miejsce u Piratów - to Piratów.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
To ja twardo Marines - smartgun rządzi!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Marines.
Odpowiedz
No dobra, czyli Ati i Tar (jeśli będzie chciał grać) idą do piratów.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Żeby było jasne, jak wróci Eni i Matt, ruszamy z sesją pełną parą. Ostatnio idzie jak krew z nosa.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jutro coś napiszę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czy balans miedzy stronami nadal wynosi Marines 3 Piraci 4?
Odpowiedz
*ponders* To kogo nam ucięło?
Odpowiedz
Jest 4na3, marines jest czworo. No i jest jeszcze Tar.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ati: nam, nie wam Że wam to tak, ale to 3 na 3 mnie zdziwiło..
Odpowiedz
Acha, no ja najzwyczajniej się waszej ilości nie przyglądałam. Praszam
Odpowiedz
No i prawidłowo. I żeby mi to było przedostatni raz, pannico
Odpowiedz
← Dany & Ven Sesja

Wybór stronnictwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...