[Inne] 500 tysięcy farmerów w grach MMO

Słyszałem w telewizji o takiej babce, która zajmuje się projektowaniem przedmiotów (czy coś w tym stylu) w takiej grze internetowej Second Life, i mówi, że zarabia na tym więcej niż przeciętna osoba w jej kraju (a ona była z Anglii albo USA).
Może to i jest sposób na życie jeśli się znajdą tacy co to kupią, choć nie ma to sensu

Odpowiedz
Jest, było i będzie, że tak sobie powiem. Ale cóż, to taki dodatek do naszej współczesnej cywilizacji

Cytat

że zarabia na tym więcej niż przeciętna osoba w jej kraju (a ona była z Anglii albo USA).

Dopóki znajdą się chętni, dopóty będzie zarabiać. W zasadzie stwierdzam, że ona się przystosowała do nowej "mody" i zaczęła na niej zbijać grubą kasę, o.
Odpowiedz
Dopóty znajdą się chętni? Lol... Ja sobie tak prorokuje, że cały internet to za jakieś 20-30 lat będzie przypominał właśnie taki secondlife. Wielki wirtualny, trójwymiarowy świat wyglądający jak dzisiejszy Crysis nawet na słabych komputerach. A w tym wszystkim nasze avatary jako pełne postacie, a nietylko małe obrazki. zintegruje się to z czasem z serwisami pokroju googleearth i kamerami rozlokowanymi wszędzie i wkrótce powstanie sobie cała wirtualna ziemia po której się będzie podrózować.. A gdzieś w niej będzie się znajdować państwo GameExe ze złotym Dworem .

Za kilkanaście lat zawód proketanta komputerowego będzie czymś tak powszednim jak dzisiaj projektant ubrań. Bedą specjaliści którzy będą projektować wirtualne domy i wirtualne ciała. Ach... Przyszłość.
Odpowiedz

Cytat

A gdzieś w niej będzie się znajdować państwo GameExe ze złotym Dworem


Już nie moge siędoczekać.

A tak na serio ja też sadzę że internet za kilka lat (kilkanaście) będzie wyglądał jak second life.
Odpowiedz
Pf... *wzdrygnęła się*. Po moim trupie

Liczcie się z tym, że za te kilkanaście lat może się wiele zdarzyć, łącznie z unicestwieniem rasy ludzkiej przez nią samą
Odpowiedz
Po twoim trupie? Myślisz, że ktoś będzie w ogóle się pytał? A poza tym to: Blablabla. Było już bardzo blisko zagłady, a jednak nic się nie stało. A poza tym ludzkość jest jak szczury. Zawsze przetrwa.
Odpowiedz
Ekht, właśnie się spytałeś pozatym jak w przyszłości zdobędę władzę nad światem, wprowadzę dyktaturę do spółki z matriarchatem czy jakoś tak

Tak, w zasadzie po zastanowieniu się zgadzam z teorią szczurów
Odpowiedz

Cytat

pozatym jak w przyszłości zdobędę władzę nad światem,


To najpierw musisz uporać się z Atis, a potem z Enterem i jego kocią armią. Z Bogiem kobietko .
Odpowiedz

Cytat

A poza tym ludzkość jest jak szczury


Ja jestem zdania że bardziej jak karaluchy .

Ostatnio zdobywanie władzy nad światem stało się modne, teraz trzeba się spieszyć do kolejki po numerek do podboju świata.
Odpowiedz
Świat jest duży. Atis może być, potrzeba sprawdzonych ludzi do podzielenia się stanowiskami. W końcu zamierzam wprowadzić matriarchat, co nie?

Szczury, karaluchy - jeden diabeł, to wszystko i tak określa jedną istotę - człowieka
Odpowiedz
Ja bym wolał, żeby internet został taki jaki jest, to o wiele tańsze
Nie chcę kupować koszuli, którą narysuje mi w paint'cie projektant internetowej mody

Odpowiedz
Trzeba będzie się przystosować, jeszcze troch, a zrozumiem niechęć starszych ludzi do internetu i innych niezbędnych rzeczy .
Odpowiedz
A mnie zastanawia, czy aby na pewno te 500tys framerów to ich prawdziwa liczba, mnie się coś wydaje, że może być ich ze 2 razy tyle jak nie więcej (chyba, że chodzi tu o jakiś typowych nałogowców)

Odpowiedz
Ostatnio moi koledzy byli u takiego jednego i mu kompa odłączyli jak w tibie grał, i go zabili, a teraz ich gania aby mu dali 50 zł na nowe itemy na allegro :O
Interes jak widać się kręci a sami farmerzy głupi nie są, tylko te ofiary co to kupują

Odpowiedz
No potwierdzam tezę że ci co kupują są delikatnie mówiąc głupi, mój jeden "kolega" z klasy kupował, co nie zawodnie dowodzi temu.
Odpowiedz
U mnie w klasie 6 lat temu kwitł handel postaciami i itemami z Diabła 2. Byłem wówczas młody i głupi, a już wtedy się z n ich śmiałem.
Tak kto jest gdy ktoś nie ceni wartości pieniądza i jest przyzwyczajony do tego, że wszystko ma najlepsze i bez pracy.
Odpowiedz
← Karczma

[Inne] 500 tysięcy farmerów w grach MMO - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...