[G3:ZB] [Gothic 3: Zmierzch Bogów] Gothic 3: Forsaken Gods - wieści z Lipska


Firma JoWooD Production, na specjalnej konferencji mającej miejsce na targach Games Convention w Lipsku, podała kilka nowych i ciekawych informacji na temat pierwszego oficjalnego dodatku do Gothic 3 – Forsaken Gods.

Nad rozszerzeniem pracuje firma Trine Games target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Trine Games (nie pytajcie o ich wcześniejszy dorobek ), z dość egzotycznego kraju – Indii. Nad całością pieczę sprawuje Spellbound Software (goście od czwartej części Gothic). Fabuła gry będzie miała miejsce dwa lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry i będzie spajać się z wątkiem zawartym w Arcania: A Gothic Tale. Produkcja umożliwi spojrzeć z innej strony na wcześniejsze wydarzenia i wedle obietnic ma odpowiedzieć na wiele pytań. Gracze, którzy liczyli na odwiedzenie nowych miejsc, mogą być zawiedzeni. Nie pojawi się żadna nowa lokacja, jednakże miejsca znane z Gothic 3 zostaną gruntownie przebudowane. Do systemu walki zostanie wprowadzone kilka nowych opcji. Czas ukończenia dodatku określono na około 25 godzin, czyli całkiem nieźle.

Zaprezentowano także grywalne demo gry, podczas którego zabroniono robienia fotografii. Jak wiadomo nikt w dzisiejszych czasach takimi zakazami się nie przejmuje, dzięki czemu redaktorzy serwisu World of Gothic przemycili na sale aparat cyfrowy i porobili parę ukrytych fotek dodatku. Zdjęcia marnej jakości znajdziecie pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem. Cel możne i szczytny, ale nielegalny, więc oglądajcie póki możecie (choć kto wie, może to ostatnio modny "wyciek kontrolowany" ?) .

Wedle obietnic Gothic 3: Forsaken Gods ma trafić na półki sklepowe w listopadzie bieżącego roku.

Odpowiedz
Hmm... nieźle - była kłótnia o to kto robi dodatek, a się okazało że nikt nie miał racji

Z resztą po screenach widać że grafika bardzo się nie różni od tej z G3.
Odpowiedz
Chwileczkę - jest to w takim razie samodzielny dodatek, ale świat i wątek będą takie same? xP

Cytat

była kłótnia o to kto robi dodatek

Konwersacja...
Odpowiedz
← Gothic

[Gothic 3: Zmierzch Bogów] Gothic 3: Forsaken Gods - wieści z Lipska - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...