[GIII] Kontynent

Jeśli będzie można zwiedzieć wszsytkie te kontynęty, to będzie dłuuuga gra
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.

Użytkownik Vampire Lord dnia Sep 13 2004, 08:07 AM napisał

Jeśli będzie można zwiedzieć wszsytkie te kontynęty, to będzie dłuuuga gra

ale może to być w postaci mapy świata więc gra może być troche krótsza ale i tak ja popieram patent mapy świata jako system podróży między wyspami (czyli po drodze galery orków )
Za długa ale czekać warto
-lepsza grafa
-więcej broni potworów run ludu zwojów itp
-jazda dorożką
-i pare rzeczy których nie można było robić w poprzednich częściach
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
i ja mam nadzieje ze to bedzie długa gra minimum 100 godzin hahaa ale by była jazda
WOW, ja ten tekst tłumaczyłem , hehe, mam nadzieję ,że ten opis jest prawdziwy i tak zastaniemy świat G3
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
No nie jak by swiat GIII był taki ogromny to by byla niezla gierka- wiecej lazenia niz granie ;/
A może wcale nie? Gra jest tak zaprojektowana, że zwiedzasz wszystko po kolei... Zresztą, twórcy coraz bardziej przychylają się do tego, żeby wprowadzić szybki środek transpotu dla graczy - miały być konie, które również zbierałyby poziomy, ale PB chyba zrezygnowali... Nie, na pewno nie będzie tyle łażenia. To by zabiło cały klimacik gry
Ale w tej grze właśnie zawsze się łaziło po jakichś chaszczach i tłukło po drogach. Szybka jazda na koniu(którego nigdy jakoś nie było)pozbawia klimatu. Może coś innego i wolniejszego, ale nie koń. Już wolę teleporty z NotR.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

No tak, ale jesli łazisz po Nordmarze, a musisz się dostać na Wyspy Południowe... -_-'
To ja jestem za teleportami
Ten tekst ma masę błędów. Po pierwsze jakby ten kto wykonał opis grał w GII i dokładnie czytał to wiedziałby że świątyni Beljara jest tylko 4 na całym świecie. Palladyni zniszczyli dwie trzecvią rozwalamy w GII. I zostaje jeszcze tylko ostatnia. Wiec zamiast cztery światynie powinno być czwarta. Po drugie Jedna z krain nie będzie dostępna JESZCZE w GIII(czyli można być pewnym dodaku lub Gothica IV ). Ta informacja była gdzieś na oficjalnej stronie. Konynent dzieli się bodajże na 4 części(tak jak Górnicza dolina, Miasto budowniczych i Khorinis). Będzie 3 razy większy niż w GII. Mapy jeszcze nigdzie nie ma. Teleporty oczywiście będą jak w każdej części.
www.maxpayne.boo.pl
Oto mapa niestety nie będzie można dostać się znowu na Khorinis
  • images_6_.jpg
Posłuchajcie: skoro gothic2 zajmował 2.2GHZ, G2NK 2.95GHZ to jeżeli G3 zajmie więcej miejsca niż 3,5GHZ to możemy spodziewać się ładnej grafiki.
Tylko, żeby nie było jak w G2 tyle błędów!!!
hmm... spory swiat... ale mam obawy, co do tego, jak szczegółowy bedzie ten swiat... juz nie raz sie przekonałem, ze wiecej nie zawsze znaczy lepiej....
← Gothic
Wczytywanie...