[IWD2] Most Shaengarne

Otóż wybiliśmy wszystkich na moście, został on zniszczony. Wracamy do Shawforda, ale nie możemy rozpocząć z nim rozmowy. Klikamy na niego, ale wyskakuje, że nie można rozpocząć rozmowy.

Mamy Sagę Icd z extra klasyki gold.

Próbowałem jakieś pacze, ale kurde nie działa nic, nie chcą się zainstalować. verymad.gif
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Widać kolejny bug gry... (jak ja się cieszę że kupiłem IwD II ładny szmat czasu temu )
Może po prostu zróbcie tak jak z brodem. Wczytaj poprzedni stan gry i spróbuj jeszcze raz...


Odpowiedz
Mi się ten problem także zdarzał, ale wcześniej. Torak nie chciał nic mówić. Wczytywanie nic nie dawało, musiałem wyłazić z gry poprzez Alt + F4. W końcu się wkurzyłem i zacząłem grę od nowa
Odpowiedz
Jak narazie wczytaliśmy grę w miejscu gdzie ten jełop chce jeszcze gadać[chwilę przed odzyskaniem księżycowego ostrza. To był nasz ostatni sejw i sprawdziliśmy czy ten wsiuk chce z nami pogadać].
Zaczynając od tego momentu importowaliśmy postacie z miejsca gdzie rozwaliliśmy już most czyli, żadnych poziomów nie utraciliśmy, a do tego jest łatwiej zgnoić tych cieniasów co stoją na drodze. Ogólnie nie jest daleko, ale sami wiecie jak takie rzeczy mogą zniechęcić do gry. Na szczęście ten motyw z importem dodał nam trochę otuchy.
Jak tam dojdziemy to damy znać jak poszło.
Strasznie zabugowana ta edycja.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Ja też mam ID2 z eXtra klasyki, ale takie rzeczy nigdy mi się nie zdarzały. Nie wiem nawet, jaka może być tego przyczyna. Jeśli Ci się chce, napisz do wydawcy (na www.gram.pl masz nawet dział pomocy do gier) i opisz sytuację.
Odpowiedz
Raz już do nich pisałem i nie odpisali wogóle. Mam uraz do gram.pl Może to wina gry zespołowej, wynik przesyłania informacji od klienta lub podobne rzeczy. Zobaczymy jak teraz się sytuacja potoczy. Zbliżamy się do mostu.

[Dodano po 19 godzinach]

No i udało się. Po wczytaniu wcześniejszego sejwa rozwaliliśmy wszystkich na moście, a ten jełop wreszcie z nami pogada.

Dziękuję wszystkim i do zobaczenia w kolejnym odcinku kłopotów Ornikiela i Mitez.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
← Icewind Dale

Most Shaengarne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...