[F3] [Fallout 3] Fallout 3 - nowy gameplay


Serwis Gametrailers target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Gametrailers zamieścił na swoich łamach nowy gameplay gry, która wzbudza chyba największe kontrowersje w ciągu ostatnich lat, Fallout 3. Czego nowego możemy od niego oczekiwać ? Przede wszystkim zaprezentowano nam sam moment wyjścia z Krypty 101 i pierwsze chwile na powierzchni. Prócz tego mamy okazje ujrzeć opcje ogołocenia zwłok oraz zwiedzenie okolic i wnętrza ruin szkoły podstawowej w Springvale (prezentacja V.A.T.S. i te sprawy). To tyle z tych ciekawszych rzeczy (większość mieliśmy okazje zobaczyć już gdzieś wcześniej). Znów nie zaprezentowano nam, chyba jednej z najważniejszych kwestii w cRPG, czyli dialogów. Miejmy nadzieje, że o wiele więcej dowiemy się na zbliżającym się powoli Games Convention w Lipsku.

Filmik (słabej jakości) okraszony komentarzem Todd'a Howard'a, znajdziemy pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem.

Odpowiedz
Nie pokazali nic nowego - nadal wygląda jak połączenie TESa ze Stalkerem. Zwykły FPS z elementami RPG. Blee...
Odpowiedz
I nic nowego już raczej nie pokażą, a tym bardziej niczym nie zaskoczą. No chyba, że to samo, ale w innych lokacjach i z innymi przeciwnikami.
Odpowiedz
← Fallout

[Fallout 3] Fallout 3 - nowy gameplay - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...