Mount & blade

Tego nie znalazłem.

http://www.taleworlds.com/

Tutaj macie stronkę o niesssamowitej grze Mount & blade. Na youtube można zobaczyć tego gameplaye i takie tam. Rzecz w tym że ani screeny, ani gameplaye nie wyrażają w żaden sposób miodności i satysfakcji jakie daje ci ciachniecie kogoś mieczem przez klatę. A kiedy wsiada się na konie robi się jeszcze ciekawiej.
Trudno to wyjaśnić ale proste intuicyjne sterowanie gry sprawia ze umiesz w nią grać po pięciu minutach ale do mistrzostwa uczysz się przez tygodnie.
Ta gra to niesamowity RPG zrobiony przez (sic) tureckie małżeństwo. Ta gra po prostu wsysa, tak dzięki genialnym elementom RPG jak i dzięki klimatowi. Ale najistotniejsze jest to że w grze dowodzisz jedną kompaniją wojowników. Sam ich rekrutujesz, szkolisz i karmisz (niestety nie masz luksusu zbrojenia).Możesz grać jako bandyta, jako przedstawiciel jednej z 6 nacji, możesz po prostu handlować niewolnikami. Czasami dochodzi do niemałych bitew, w tym szturmów na zamek. Zresztą co ja sie rozpisuję: zagrajcie. Starczy rzec że każdy komu ją poleciłem niesamowicie się wciągnął. Mnie ta gra wciągnęła bardziej niż jakakolwiek inna. Grywalność tego czegoś jest trudna do zamknięcia w klamry słowne.

http://www.taleworlds.com/mb_download.html

Trial gry można ściągnąć z tego adresu. teoretycznie odblokowuje wam on wszystko co jest w grze, ale daje jedno ogranicznie: Gra urywa sie od 6 lvlu i możesz tylko zacząć od nowa.
Cóż... są cracki aby ominąć to zabezpieczenie ale nie skłaniam nikogo do ich szukania i nie będę tego propagował. Można kupić cd key za pomocą elektronicznej transakcji i wspomóc tę dwójkę uzdolnionych programistów którzy stworzyli to dzieło.

POLECAM.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Mount & blade - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...