[Arcanum] Bogowie

W Arcanum występuje szereg ołtarzy, na których można poświęcić jakieś pierdółki, żeby uzyskać bonus do cechy. Niestety, kiedy damy ofiarę drugiemu bogu, tracimy bonus od pierwszego. Jednak jakiś uczony z Uniwersytetu Taranckiego powiedział, że pomiędzy bóstwami istnieje jakaś zależność, którą można wykorzystać, by zwiększyć sobie wszystkie cechy. Ktoś wie, jaka to kolejność?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Na wypadek gdybym się gdzieś pomylił to podam sposób jak do tego dojśc: radzę przerysowac sobie tę mapkę z Tarantu (z uniwersytetu); na podstawie książki (również z uniwersytetu) dopasowac symbole do bóstw; wyczytac z niej kolejnośc (tego właśnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że była taka: dobro, zło, bogowie neutralni) - na podstawie mapki da się wówczas otrzymac kolejnośc ołtarzy.

Z tego co pamiętam kolejnośc powinna wyglądac więc: bóg elfów (chyba Ter'el), Makaal, Alberich, Geshitianna, Halcyon (pierwszy pierścień)
Torg, Bolo, Kerlin, Shakar, Moorindal (drugi)
Alberich, Makaal, Kerlin, Bolo, Kaitan (trzeci)
Teraz jeszcze Velorien (czy jakoś tak ) i po wszystkim.

Życzę powodzenia, bo mi się nie udało - nie mogłem zdobyc broni o trzonku z kości i ukończyłem tylko pierwszy pierścień. Premię są za ukończenie każdego z nich więc i tak się opłacało.
Odpowiedz
"broń o trzonku z kości" to przecież powszechnie przez bandytów używany "kościany sztylet". No i muszę się pochwalić że mi udało się uzyskać wszystkie błogosławieństwa....

Ale nie zapomnę momentu gdy w venigrot składałem ofiarę z siebie i ludzik dość długo nie chciał wstać.... Co się okazało - komp mi się zawiesił
Odpowiedz
Fajnie, że

Cytat

powszechnie przez bandytów używany "kościany sztylet"
, ale jak potrzebowałem go znaleźc, to już nikt go nie miał.
Odpowiedz
Przy tej przygodzie można podciadnąć wykształcenie mimo nierozwijania niektórych dziedzin: niektórzy bogowie podciągają ci dane umiejętności na czas posługi: należy wtedy poszukać nauczyciela który cię wyksztauci w danej dziedzinie - wyksztaucenie pozostanie mimo opadnięcia danej dziedziny gdy przestaniesz sluzyć danemu bustwu.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bogowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...