Bogowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_aNDRE*,
Przy tej przygodzie można podciadnąć wykształcenie mimo nierozwijania niektórych dziedzin: niektórzy bogowie podciągają ci dane umiejętności na czas posługi: należy wtedy poszukać nauczyciela który cię wyksztauci w danej dziedzinie - wyksztaucenie pozostanie mimo opadnięcia danej dziedziny gdy przestaniesz sluzyć danemu bustwu.
Finrod,
Fajnie, że

Cytat

powszechnie przez bandytów używany "kościany sztylet"
, ale jak potrzebowałem go znaleźc, to już nikt go nie miał.
DekardKein,
"broń o trzonku z kości" to przecież powszechnie przez bandytów używany "kościany sztylet". No i muszę się pochwalić że mi udało się uzyskać wszystkie błogosławieństwa....

Ale nie zapomnę momentu gdy w venigrot składałem ofiarę z siebie i ludzik dość długo nie chciał wstać.... Co się okazało - komp mi się zawiesił
Finrod,
Na wypadek gdybym się gdzieś pomylił to podam sposób jak do tego dojśc: radzę przerysowac sobie tę mapkę z Tarantu (z uniwersytetu); na podstawie książki (również z uniwersytetu) dopasowac symbole do bóstw; wyczytac z niej kolejnośc (tego właśnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że była taka: dobro, zło, bogowie neutralni) - na podstawie mapki da się wówczas otrzymac kolejnośc ołtarzy.

Z tego co pamiętam kolejnośc powinna wyglądac więc: bóg elfów (chyba Ter'el), Makaal, Alberich, Geshitianna, Halcyon (pierwszy pierścień)
Torg, Bolo, Kerlin, Shakar, Moorindal (drugi)
Alberich, Makaal, Kerlin, Bolo, Kaitan (trzeci)
Teraz jeszcze Velorien (czy jakoś tak ) i po wszystkim.

Życzę powodzenia, bo mi się nie udało - nie mogłem zdobyc broni o trzonku z kości i ukończyłem tylko pierwszy pierścień. Premię są za ukończenie każdego z nich więc i tak się opłacało.
Rangramil,
W Arcanum występuje szereg ołtarzy, na których można poświęcić jakieś pierdółki, żeby uzyskać bonus do cechy. Niestety, kiedy damy ofiarę drugiemu bogu, tracimy bonus od pierwszego. Jednak jakiś uczony z Uniwersytetu Taranckiego powiedział, że pomiędzy bóstwami istnieje jakaś zależność, którą można wykorzystać, by zwiększyć sobie wszystkie cechy. Ktoś wie, jaka to kolejność?
Wczytywanie...