3D Driving School

No to pytanie dla Was: Graliście w to cudo? Nie? To pora byście zagrali. Jest to prawdziwe odwzorowanie gry samochodowej. Możemy używać kierunkowskazów, świateł, zmieniać biegi, patrzeć przez lusterka. I co najważniejsze - osoby, które prowadza komputerowe pojazdy nie są durniami jakich czesto w grach widać, ale reagują na np. włączenie kierunkowskazu czy nagły wjazd na inny pas.
Oto screeny tej niesamowitej gry:

http://haker5.fm.interia.pl/ak.JPG

I choć zdarzają sie błędy, jak choćby podcięcie naszego auta przez oponenta, który chamsko zajeżdza nam pas, to jednak gra idealna! Polecam ją wszystkim.. ;]

ps. Na screenach nie widać wskazówki od licznika prędkosci, ale w grze jest.

ps2: Strzałki na tablicy rozdzielczej jak właczamy kierunkowskaz migają jak na prawde - na zielono. Co nawazniejsze - wyłaczają sie po zakręcie automatycznie(nieraz:P) tak jak na realu.. super gra, która równiez uczy jazdy samochodem.
Odpowiedz
Ha no ja akurat w to grałem i mówie, że to najbardziej podobna do rzeczywistości gra, w której się jeździ samochodem. Przy okazji wozy innych ludzi reagują na nas, a nie jeżdża bez sensu jak np. w GTA3. Czy uczy jazdem samochodem to ja nie wiem, ale uczy znaków i przestrzegania prędkości.
Odpowiedz
nie grałem (odp. na 1 pyt.) a ile te gra kostuje ?
Odpowiedz
← Gry ogólnie

3D Driving School - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...