[F1] [Pomoc] Ćpanko

Muszę wleźć do Blasku i wytargać stamtąd jakiś dowodzik pobytu. Problem w tym, że chyba ubiłem dilera z Hub i nie mam skąd wziąć narkotyku zwiększającego odporność na promieniowanie. Czy można go dostać gdzieś indziej, albo w jakiś inny sposób przeżyć tę wycieczkę?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
W inny sposób nie da rady - jak tylko wejdziesz, zaczniesz zbierać obrażenia od promieniowania. Możesz popróbować z szybkim leczeniem stimpakami co chwilę, ale prościej poszukać Rad-X u kogoś innego. Piguły pojawiają się losowo, ale generalnie łatwo je zdobyć. Spróbuj w L.A. Boneyard (u Gun Runnersów, w samym Adytum, u Dzieci Apokalipsy) i u innych sprzedawców w The Hub. Korzystaj z umiejętności kradzieży, bo sporo ważnych dla fabuły postaci ma pigułki przy sobie. Żeby zdobyć holodysk z pierwszego poziomu Blasku wystarczą 2 pigułki. Warto jednak przy okazji zwiedzić resztę kompleksu - Rad-X jest często ukryty w schowkach i szafkach.
Odpowiedz
W The Hub mają siedzibę [szpital] Dzieci Katedry. Chodzi o tę lokację z Wodnymi Kupcami. W szpitalu, w zamkniętym pomieszczeniu jest skrytka w której znajduje się sporo medykamentów m.in. 2x Rad-X. Tyle wystarczy by przetrwać wyprawę do Blasku, po prostu łyknij je od razu po wejściu do tej lokacji. Trochę Anty-radu znajdziesz na miejscu, ale nie pamiętam dokładnie gdzie.
Z innych porad dotyczących Blasku: nie zapomnij zabrać ze sobą liny, nie wypoczywaj tam ani nie czytaj książek.
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]
I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
← Fallout

[Pomoc] Ćpanko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...