Star Wars: Racer

Co sądzicie o tych wyścigach??
Mnie się one bardzo podobają , są jedyne w swoim rodzaju
Odpowiedz
Ja grałem jedynie w demko i z tego co w nim zobaczyłem to musze dać tej grze jakieś 7/10 , prawdą jest że wydaje się nam, że pędzimy z zawrotną prędkością, ale pozatym nic ciekawszego... Tak sobie nawet teraz myśle czy by pełniaka nie ściągnąć, hmm...
Odpowiedz
Ja również grałem w demo nawet fajna.
Odpowiedz
spox jak dla mnie , moze być
Odpowiedz
Taa. Wyścigi świetne i jedyne w jakie od czasu do czasu pogrywałem(innych jakoś nie tykam).
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Swogo czasu ta gra zjadła naprawdę sporo mojego (jeszcze nie tak cennego) czasu. Przeszedłem ją chyba dwa razy, a i tak nie odinstalowywałem, bo była świetną zabawą, jak ktoś wpadał do mnie . Przede wszystkim prędkość. Naprawdę robiła ogromne wrażenie. Pewnie gra była na jakimś nowatorskim silniku robiona. No i oryginalność i możliwość większej interakcji z filmem. Każdy ścigacz był praktycznie inny w prowadzeniu, a to też trzeba docenić. Ale teraz? Nieeee. Nawet bym tego na chwile do czytnika CD nie włożył. A w Baldurka dalej się gra...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Taak. Wiąże miłe wspomnienia z tą grą :mrgreen: A pamiętam że przechodziłem ją na PS i PC. Ostatnio nawet chciałem zainstalowacale płyta jest zabardzo zdezelowana. Jak to przyjemnie osiągnąc te 600 km na godzine ścigaczem Anakina. :twist:

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Star Wars: Racer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...