[BGII] Viconia i Jan

Witam. Planuję wykonać misję z kulą sfer samotnie, czarownikiem. Z tego powodu muszę wejść do Dzielnicy Rządowej. Wyczytałem, że Viconia jest w niej tylko za 1 wejściem a ja chciałbym ją wziąć do drużyny na końcu 2 rozdziału. Tak samo rzecz ma się z Janem.

Więc pytam: jeśli od razu nie uwolnię Viconi, to czy potem będzie ona dalej na stosie?
Odpowiedz
Jeżeli nie będziesz chadzał w okolicach więzienia (lewy górny róg mapy bodajże), to nic nie powinno się stać. Dopiero jak podejdziesz w okolice stosu, to włączy się ścieżka dialogowa, w której dziki tłum będzie chciał spalić Viconie. W tym momencie masz jedyną okazje przyjścia jej na ratunek, bo po paru sekundach stos zostaje podpalony.

Z Janem chyba wystarczy tylko nie gadać

Poza tym zawsze możesz przyłączyć na kilka sekund towarzysza, a potem go odłączyć. Ci będą cierpliwie czekać (Viconia w dzielnicy cmentarnej, a Jan w Slumsach w swoim rodzinnym domu).
Odpowiedz
Tokar:
Jeśli z nimi pogadam i ich odeślę, to czy potem będą mieli zaokrąglone punkty doświadczenia?
Odpowiedz
Fakt, o tym nie pomyślałem Tu może być problem.
Odpowiedz
viconi czy jana nie musisz odrazu przyłączać bierze bodajże że później po nich wpadniesz i ci mówią gdzie będą jak juz Tokar napisał
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Raczej nie będą mieli zaokrąglonych punktów doświadczenia - tylko ToB zaokrągla (przy Strefie Kieszeniowej), możliwe, że jakiś mod to zmienia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Viconia i Jan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...