[NWN:SoU] Problem z zombie wichru

Witam. Mam problem z zombie wichru tym większym. Otóż nie mogę go utłuc ten głupi debil ciepa we mnie po 15-20 a ja w niego za marne 4-5 z tej broni z grobowca...tym morgenszternem. Jak go najlepiej zabić??

Btw. to już końcówka gry a ja mam chyba 11 czy 12 poziom czy to nie nisko czy to normalne w tej części.??
Odpowiedz
Po pierwsze jaka jesteś klasą? Jakiego masz towarzysza?

Zacząłbym od rzucenia na niego Rozproszenia Magii i wypiciu kilku mikstur (Siły Byka, Korowej Skóry) oraz zaopatrzyłbym się w mikstury leczenia.
Co do poziomu, to nie wiem, gdyż ja zaimportowałem swoją stara postac z podstawowej kampanii.
Odpowiedz
Hmm...no jestem wojownikiem i biegam z...tym pół orkiem ten zombie jest odporny na obrażenia prócz tych zadawanych przeciw nieumarłym ;/
Odpowiedz
I to jest problem niektórych graczy. Myślą, że jak są wojownikami to przebiegną przez grupę wrogów i wszyscy legną, a w NWN nie tylko oręż jest ważny.

Nie pamiętam jakie obrażenia zadawała broń z grobowca, ale proponowałbym zmianę oręża na jakiś z magicznymi obrażeniami. Jeżeli kazałeś Półorkowi być Czarodziejem to powinieneś zapatrzeć go w zaklęcia rozpraszające i zadające magiczne obrażenia (nie od ognia itp.). Jeżeli jest on Barbarzyńcą to radzę mu również kupić jakieś umagicznione bronie.
Odpowiedz
Oczywiście, że mam umagicznione bronie i mój towarzysz też. Tylko ten zombie był odporny na wszystko prócz tej furii pustyni. Musiałem tym walczyć mimo tego, że jestem szkolony na długi miecz. Poza tym wydaje mi się, czy w SOU nie ma praktycznie magicznych długich mieczy?? Bo widziałem halabardę, korbacz, średni miecz...ale długiego żadnego i mam go tylko +2??

A zombie tą furią ubiłem ledwo co.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z zombie wichru - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...