[Notebook]

Mam pytanie szalenie banalne, ale jako, że jestem totalnym laikiem w tych sprawach chyba potrzebuję pomocy.
Noszę się z zamiarem kupna laptopa (niestety dużo jeżdżę miedzy miastami i jest mi potrzebny).
Mam póki co model zakupiony w zeszłym roku, ale nie jestem z niego do końca zadowolony, straszliwie się grzeje i spowalnia. (Ten ma Turiona 1.9 GHz, GeForce 8400M G, 1 GB DDR2 i 160 GB dysku)
Chciałem zapytać czy mógłby ktoś doradzić jaki na tę chwilę notebook w zakresie cenowym..cóż...Myślę, że na siłę mógłbym wysupłać 2800 zł po sprzedaniu tego aktualnego.
Rzecz jasna chciałbym zdobyć sprzęt odrobinkę choćby lepszy niż ten aktualny bo rok temu zapłaciłem zań chyba dokładnie tę samą cenę.
Jeśli chodzi o to co mam zamiar z nim robić, to dużo siedzenia na necie z idiotycznie wielką ilością otwartych okien, trochę grania (cóż, chciałbym być zdolnym do ponownego przejścia Witchera na tym nowym laptopie. Pogodziłem się, że nie ważne jak bym się nie postarał Starcrafta 2 nie uświadczę nań.. ), rzadziej programy graficzne.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz
← Karczma

[Notebook] - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...