[TESIII] Początek

Mam Morrowinda po angielsku i dostałem zadanie że mam jechać do Balamory wszedłem na tego wielkiego stworka i dotarłem do Balabory i co dalej????????????????????
Łaź tam i spotkaj tekiego debila co trzeba mu coś dąć jest w jakimś domu ...(ale dużo pomogłem)...aha masz mu dać te listy KTÓRYCH NIE SPRZEDAWAJ!!
Popytaj w mieście, o Casiusa Cadatesa czy jak mu tam, aby znaleść jego dom zrób tak:
tam gdzie jest taki duży owad, co nas przewozi, udaj się przez most, na dugą stronę, idź cały czas przed siebie, aż dojdziesz do ostaniego "poziomu" potem idź cały czas w stronę hmm (to tak jak idzesz przez most to powiedzmy że to jest północ ok?) na wschód, jego domek jest pierwszy od wschodu, w środku będzie taki dziakej tylko w spodniach, to on.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
CC jest po drugiej stornie rzeki , na samym koncu Balmory , po lewej stronie , sądze ze znajdziesz
A teraz Dzieki poączeniu stron mamy własna silucje do Morrowinda oi takze wiele artow ktore moga pomóc nawet graczą z Angielska wersja jezykowa
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...