[Sacred] Sacred 2 już niedługo!

Witam,

Ciekaw jestem waszych opinii na temat tej gry, bo ja czekam z niecierpliwością na ten tytuł. Wczoraj miałem możliwość zagrania w bete i jestem bardzo mile zaskoczony:) Świat gry jest ogromny a liczba questów i misji pobocznych aż przeraża biggrin.gif Trochę innowacji i bardzo fajne nowe postaci, no i dobry motyw z cofnięciem akcji w grze. Jak na razie to obawiam się jedynie o multi.

Zna ktoś oficjalną datę premiery?
Odpowiedz
Sierpień tego roku. Koliduje mi to trochę z SW: The Force Unleashed, Gears of War 2 i Too Human.
Ja mam nadzieję, że Sacred 2 będzie tak samo dobre na PC jak i na Xbox 360, bo zamierzam mieć obie wersje. A co do miodności samej gry, jakoś nie sądzę, żebym miała wątpliwości.
Odpowiedz
Ja raczej nie skusze się na obie wersje, bo i tak na X'a mam spore zaległości(BioShock, GTA IV i niedługo wychodzi Soul Calibur IV), a pozatym przyzwyczaiłem się grając w Sacred na PC. Jakoś sobie nie wyobrażam grania w Sacred 2 na X'ie:P
Odpowiedz
Wiesz, na 360tce to będzie bardziej "zręcznościowe" niż "klikające myszką", o ile wiesz o czym mówię.
A nie wyobrażasz sobie tego, bo hack'n'slash'e zawsze były utożsamiane z PCtami. No, był jednak jeden taki slasher na PS2...
Odpowiedz
To prawda - takie gry zdecydowanie bardziej grywalne są na PC, ale wierze też w wersje na X'a - nawet jeśli ma pójść w stronę zręcznościówki. Sacred to ogromny potencjał i myślę, że twórcy gry nie zmarnują tego ani w jednej ani w drugiej wersji.


Jaki tytuł masz na myśli mówiąc o slasherku na PS2?
Odpowiedz
Żebym to ja pamiętała... strasznie mi to Neverwinter Nights przypominało, z wyglądu i efektów świetlnych przynajmniej... a, już wiem "Champions".
Odpowiedz
yyy jak to mówią gdzieś dzwoni, ale nie wiem gdzie:P Myślę, że Sacred 2 postawi na multi i rozwój postaci oraz misje czy to na X'a czy na PC, ale "zręcznościowe" Sacred byłoby trochę krzywdzące... chyba...
Odpowiedz
Zręcznościowe to moze za dużo powiedziane... raczej szybkie wklepywanie odpowiednich kombinacji przycisków.
Na PC napewno będzie postawione na multi. Na PC gra bez multi ma nikłe szanse przeżycia. No, chyba, że jest naprawdę wybitna.
Odpowiedz
biorąc pod uwagę pierwsze Sacred śmiem twierdzić ze "dwójka" wybitna będzie. Mimo wszystko zgadzam się z Tobą, że na PC multi musi wymiatać bo konkurencja nie śpi, a Diablo to tytuł kultowy i na razie ma więcej zwolenników niż Sacred
Odpowiedz
Wiesz, różnie to z sequelami (khem, w przypadku Sacred 2 to raczej prequel) bywa. Niektóre wybitne, niektóre... o niektórych chce się po prostu zapomnieć... Miejmy nadzieję, że S2 nas nie zawiedzie... No, oczekuję też, że fabułą będzie nieco ambitniejsze i jakieś nagrane dialogi będzie miało...
Odpowiedz
co do fabuły to się zgadzam w jedynce była jakaś taka hmm.. bezbarwna, no a S2 ma oferować ponad 100h w singlu... pozostaje czekać Dzisiaj dzwoniłem do Cenegi upewnić się co do oficjalnej premiery, na razie konkretnej daty nie ma - przełom sierpnia i września..
Odpowiedz
Łoł, to strasznieć napalony na S2, skoroś do Cenegi dzwonił XD.
100 godzin w singlu? Nie wierzę. Chyba, że liczyli razem z eksploracją całego świata gry, wykonywaniem wszystkich questów i wyszukiwania wszystkich glitchy i bugów naraz... zakładam, że skończę w 40 godzin, odłożę na półkę i wrócę po 6 misiącach...
Odpowiedz
A no widzisz trzeba planować swoje wydatki, a poza tym lubię mieć plan zakupowy gier zarówno na konsole jak i na PC - bo jak nie wiem czego chcę to później na szybko kupuje jakieś shity będąc w sklepie.

S2 - świat będzie ogromny więc sama jego eksploatacja będzie zajmowała sporo czasu, ale S2 stawia na też na misje poboczne i liczne questy, rozwijanie postaci etc. XD czekam czekam i się doczekać nie mogę..

[Dodano po 12 dniach]

Jeszcze jedno mnie zastanawia :

Czy ktoś orientuje się czy dostępna będzie jakaś edycja kolekcjonerska Sacred 2 ? generalnie uważam się za fana serii Sacred, ale nie mam pojęcia jak powinna wyglądać EK Sacred, może macie jakieś pomysły ?
Odpowiedz
Na EK raczej nie liczę (właściwie to nie chcę, musiałabym zaciągać już jakieś kredyty). Bądź co bądź, Sacred nie cieszyło się nigdy AŻ taką popularnością, nie była tak bardzo nagłaśniana, mimo iż środowisko przyjęło ją bardzo ciepło.
Odpowiedz
No to mnie Atis zmartwiłeś.

A co do popularności jedynki to wydaje mi się, że Sacred zjednoczył sporą rzeszę fanów, dlatego przy dwójce powinni wrzucić EK... nawet jeśli tylko ja bym miał ją kupić
Odpowiedz
Ale ja jestem kobietą... nie jestem kobieca?
Odpowiedz
szczerze - nie zwracałem szczególnej uwagi na płeć , byłem wciągnięty w merytoryczną część dyskusji,

teraz tym bardziej liczę na spotkanie on-line przy Sacred 2
Odpowiedz
Spotkanie on-line? Chyba tylko, żeby pogadać. Przepraszam, ale ja, jak to się popularnie mówi, ssę w online, a już szczególnie w Sacred. Jedyne co mi wychodziło przez sieć to statyczne Lineage2 XD.
Odpowiedz
heheheh no to zapisuj się na beta testy Sacred 2 i będziesz... hm.. nie ssać ?
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Sacred 2 już niedługo! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...