[MA1] Mass Effect

Bardziej by mi odpowiadała nowa postać, a Shepard jako NPC .
Na pewno będzie opcja z radą z końcówki (standartowo najmniej kontrowersyjny wybór). Jeżeli przeniosą postać to zapewne z save'a będzie wczytywało kto żyje z NPCy i twarz, ale to robi problemy. Musieliby pisać dialogi dla dodatkowych NPCy, którzy by nie wystąpili - nie żywi od połowy 1ki. Tak samo właśnie romansik - kilka NPCów musi mieć dwie opcje, na kochanka i nie - a tylko 1 z nich będzie wykorzystana.
...
IMO jak już to będzie i tak jakiś motyw z odcinaniem przeszłości. Katastrofa statku kosmicznego, zamach, cokolwiek.
Albo Shepard zupełnie zmieni sposób działania i towarzysze z 1ki nie będą w 2ce na drugim planie - tylko gdzieś w tle.

-
Ja stawiam na pragmatyczne robociki "uprawiające" biologicznych, ale akurat to może się nawet i w 2ce nie wyjaśnić, tylko dopiero na samym końcu. Takie rzeczy z punktu widzenia dramtyzmu zawsze warto przewlekać. Jak już "niepojęte" zostanie powiedziane to w najlepszym razie widownia powie "ale sprytne, teraz wszystko ma nowy sens!" ... i koniec. A przez cały czas dopóki jest ukryte, odbiorcy kombinują i wyczekują ciągu dalszego.

Tak swoją drogą to w naszym wrzechświecie właśnie znaleziono reaperów. http://io9.com/5050127/hubble-finds-an-ult...tectable-galaxy
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że BioWare wie jak skopać zadki fanon RPG'ów. Mass Effect nie jest tutaj wyjątkiem. Kiedy się do tego dorwiesz, trudno się odessać. Gra niesamowicie grywalna, z powodu fabuły, sprzętu no i świetnej polonizacji. Nie ma tu nudy, a i długość rozgrywki nie rozczarowuje, co jest in b +. Jeśli ktoś zacznie grać w serie ME nie rozpoczynając od jedynki to tak jakby sobie strzelił w głowę...z shotguna. Choć w porównaniu do dwójki klimat był lżejszy i bardziej humorystyczny, jest to absolutny "MUST" dla fanów nie tylko RPG, ale i ogólnie fanów gier akcji.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Muszę przyznać ,że gry od BioWare zawsze (no może Dragon Age 2 trochę rozczarowuje ale to nie na ten temat ).W tej grze podoba mi się opowiedziana fabuła i świat w jakim się toczy.System awansowania postaci oraz ekwipunek nie rozczarowują.Towarzysze mają ciekawą osobowość a także potrafią dorzucić swoje trzy grosze.Nie można narzekać też na brak akcji ani na taktyczne myślenie.System rozmów zrobił na mnie wrażenie.Momentami można przyznać iż gra jest trochę przegadana.Polonizacja jest w sumie dobra nie mam na co narzekać. Muszę przyznać ,że kiedy zamierzam grać w Mass Effect 2 zawsze gram w pierwszą część,bo trochę mi głupio zaczynać domyślną postacią.Wolę wiedzieć jakich w tej grze wyborów dokonałem.

Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...