[AoC] [Age of Conan: Hyborian Adventures] Pierwsze bany rozdane


Ostatnio w Age of Conan: Hyborian Adventures posypały się pierwsze bany. Społeczeństwo graczy zaczęło zadawać pytania co się stało oraz co mogą zrobić, w przypadku gdy zostali niesłusznie zbanowani. Serwis Ten Ton Hammer umieścił na swojej stronie wywiad z jednym z pracowników Funcomu odnośnie tego zdarzenia. Mówi on, że gracze znaleźli lukę w grze, dzięki której mogli pozyskać dla siebie dodatkowe pieniądze. Z oczywistych powodów nie może wdawać się w szczegóły. Cały wywiad w języku angielskim dostępny jest pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">pod tym adresem.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ostro sobie poczynają. Zamiast cofnąć liczniki złota i odebrać zakupione przedmioty rozdają bany... Ciekawe czy na postacie czy na konta od razu.
Odpowiedz
Ciężko tu ocenić czy czyn popełniony przez graczy był poważny, skoro "We can’t go into details on exactly what was done by the offenders" Ale zgadzam się, że taka kara na początek jest zbyt surowa. Fakt, grali nieczysto, ale dzięki nim zakleili lukę w końcu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No i koniec końców wydali kasę na grę i na abonament, więc zbanowanie całego konta wydaje się być odrobinę zbyt srogą karą.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Age of Conan: Hyborian Adventures] Pierwsze bany rozdane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...