[W1] Wiedźmin - Versus - ustawki na pojedynki

Polecam .

Wiedźmin, Diego de Gallin , tak koło 1 .
Kto jeszcze gra, może tu to napisać.
Odpowiedz
No i co ja też
Nick>:Kiyuku
Level:1 ale blisko 2
Rasa: Khem... źle mi się grało wiedźminem więc zmieniłem na...a zresztą sami zobaczycie
Odpowiedz
Raczej w najbliższym czasie sobie nie zobaczymy

Cytat

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą gry przeglądarkowej Wiedźmin: Versus pragniemy ogłosić dwudniową przerwę techniczną, w trakcie której wyłączone zostaną serwery gry. Przepraszamy za drobne niedogodności, które jednak są niezbędne przed premierą.


Odpowiedz
No to zobaczycie sobie później - a poza tym mam nadzieję ze wprowadzą coś ciekawego
Odpowiedz
Zbyt dużych różnic nie ma, najgorsze w tym wszystkim jest to, że trzeba zacząć od pierwszego poziomu.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
No okropność, nie dawno osiągnąłem 30 i zbierało mi się na kupienie porządnego amuletu, a tu taki krach, znowu od początku.

[edit]
Ale przynajmniej ci najlepsi nie mają takiej przewagi .
Odpowiedz
Tak patrzę i widzę, że dość dużo graczy ma ponad 15 level. I co teraz powiesz Diego na ten temat?
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
To że serwer jest albo przeciążony, zajęty lub jest przerwa techniczna, jestem już na 9 i ciągle mam problem z wejście, a jak by nie było tego problemu to też bym miał 15 .
Odpowiedz
Gdyby nie było tych problemów to też miałbym wysoki poziom, a tak to mam wciąż pierwszy, ponieważ nie mam okazji wchodzić.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Podobno jest nowy serwer od dzisiaj, ale nadal kiepsko chodzi, to wszystko przez rusków, przez nich nawet w środku nocy (kiedy zwykle mało osób było) jest zajęty serwer (wiecie oni mają na jednym krańcu kraju 1 h, a na drugim 10 h).
Odpowiedz
To i ja powiem że gram Zacząłem wczoraj.

Nick: Truszkos
Rasa: Czarodziejka
Lvl: 6


Ragmud ID 20
Odpowiedz
Ja się przymierzałem, ale słysząc o tych problemach z serwerami w końcu se odpuściłem...
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Już raczej nie ma problemów, były tylko wtedy gdy zmieniali serwer, teraz raczej nie ma problemów.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Wiedźmin - Versus - ustawki na pojedynki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...