Nowe Opowiadanko - "Mroczne Wiek"

**Legenda*
Iddon - Bóg Światła,Dobroci..
Bernalo - Bóg Śmierci


Wyspa Gettania..W Gettani Są 3 Miasta - Maraga,Paradon i Rotta.

Maraga - Miasto handlowe,potrzebujesz czegoś?Idź Do Maragi.Maraga Dzieli się na 2 dzielnice..Dzielnice Handlową I Dzielnice Biedoty (Slumsy)..Dzielnice Są Oddzielone od siebie murem..Do dzielnicy Biedoty nikt wejść nie może,ani wyjść.Ogólnie są tam bandyci,żebracy itp..Do Dzielnicy może wejść tylko Straż i Wojsko..Tylko w pilnych potrzebach - często w Dzielnicy Biedoty ukrywają się bandyci.

Paradon - To Bardziej Koszary niż Miasto.Paradon dzieli się na 2 Dzielnice - Dzielnice Paladynów i Dzielnice Obywatelską.Kiedyś Paradon nie był podzielony na dzielnice dopóki nie stoczyła się bitwa Paladynów z Orkami.Orkowie Mają obok Paradonu Kryjówkę - To skłoniło Paladynów do zatrzymania sie w Paradonie.W Dzielnicy Obywatelskiej Mieszkają Bogaci Ludzie,Ważni itp.

Rotta - Stolica Gettani,To Bogate Miasto..Ogólnie nie ma tam biedaków,a tymbardziej żebraków.Nie ma nic za dużo do gadania o Rottcie.

Niby Gettania przeżywa Złoty Wiek,Czy Na Pewno?
Orkowie Podpalili Podgrodzie Paradoni.Ci co przeżyli szybko uciekli do Dzielnicy Paladynów,gdzie uzyskali schronienie.
-Panie,nasi zwiadowcy dowiedzieli się,że Orkowie nie długo napadną na Paradonie!
-Nie trzeba zwiadowców,każdy to wie,to kwestia czasu kiedy napadną na miasto - Mówi Dowódca Paladynów i tymczasowo władca Paradoni,Lord Wardon - Bądźcie Czujni , Niech Iddon ma was w swojej opiece.

~~Koniec Części 1,Kontynuacja nie długo~~
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
Niom musi być lepiej. Ale tylko wtedy gdy napiszesz coś w moim opowiadanku

6.5/10 Bo tak. Jakoś tak się czyta. Ale jest ok.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Największy błąd znajduje się tutaj w opisie Maragii... Piszesz o tym kto może wejść do Dzielnicy Biedoty potem że są tam bandyci, potem znowu o tym kto może tam wejść i znów o tych przeklętych bandytach. Zdecydowanie błąd.
Poza tym wkurza mnie brak spacji pomiędzy przecinkami/kropkami a słowami. Spacje ułatwiłyby czytanie, aczkolwiek to tylko sugestia, nie błąd.
Chętnie uczepiłbym się czegoś jeszcze ale nie mam za bardzo czego Ogólnie to daje ci za to ocenę 6/10: tak na zachętę.
Odpowiedz
Mi ta Maragia to się z Moragą myliła(w moim op. jest jako aluzja).
Poza są tu takie błędy jakie były u mnie: spacje po zn.int. i krótkie fragmenty(u Ciebie tylko 1).

[zajrzyjcie w końcu na MOJE opowiadanie!]

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
← Fan Works

Nowe Opowiadanko - "Mroczne Wiek" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...