[FILM] Equilibrium

No chrześcijańska wiara o tym że ludzie umierają a zwierzeta tylko zdychają, ludzie maja emocje a zwierzęta już nie - to coś z czym sie nie zgadzam.
Odpowiedz
Ja na to nie patrzę przez pryzmat wiary. To czysta nauka. Te tak zwane zwierzęce "emocje", to proste reakcje na otrzymywane bodźce. W tym wypadku dusza nie ma nic do rzeczy, tak po prostu jest. Jeżeli należycie do osób, które twierdzą, że zwierzęta potrafią kochać, itp., to raczej nie mamy o czym gadać... A przynajmniej nie na forum.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Raczej niewiele jest emocji, których nie można jednoznacznie stwierdzić u zwierząt. Zatem nie bądź taki hop do przodu Rang .
Odpowiedz
Ekh, temat nie o tym. A u zwierząt można zaobserwować coś co wygląda jak emocje. Poszperaj w opracowaniach naukowych, może to naprostuje ci światopogląd.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Uważam że zwierzęta kierują sie czymś więcej niż tylko unikaniem bólu i dążeniem do przyjemności (bo odczuwanie tych dwóch to sprawa osobna od emocji). Uważam ze ludzie również. Uważam że jakby jednym i drugim odebrać emocje, nie mieliby powodu do czegokolwiek dążyć.
Odpowiedz
Ciekaw jestem jaką ty mi możesz bibliografię przytoczyć Rang na poparcie swojej tezy skoro sam mnie odsyłasz do ksiażek .
Odpowiedz
Co do emocji, żyją ludzie bez emocji, a przynajmniej z wybitnie stępionymi. Osoby sparaliżowane na skutek zdecydowanie mniejszego wydzielania się hormonów odczuwają śladowe ilości emocji. W takim przypadku przerażenie faktem, że nigdy się nie poruszą nie gnębi ich emocjonalnie bardziej niż choćby fakt, że ktoś im nie uprasował koszuli. I żyją, rozmawiają choć są tacy...smętni trochę w obyciu

Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Equilibrium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...