[GIII] Brak obrazu!

Ja mam Vista na laptopie:D

Zainstalowałem g3 bez przeszkód , Włancza mi się dobrze menu gry ale jak włacze nowa gra załaduje mi się do końca i jest czarny ekran w grze.
Wszystkie dzięki w grze słychać , trochę widać ale jest 89% czarno więc nie wiem czy jest to wina Systemu czy może sterowników.
Proszę o rade jak to naprawić ,
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Możliwe, że masz skopaną kartę graficzną, za mało pamięci RAM, masz źle wydaną grę lub masz pirata.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Mój komp spełnia wymagania na 100%.
Ma oryginał.
Nie wiem co robi ć

[Dodano po 3 dniach]

No co mam robić , niech ktos podpowie do j****nej ch****y Błagam Was!!!!!!!!!!!!!!!
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Ja mam tak z NWN Diamentową Edycją. Gdy odpalam loadera, gra uruchamia się, słychać dźwięk, widać kursor jednak nie widać głównego menu. Wszystko zaczyna działać po naciśnięciu rozpoczęcia nowej gry na ślepo.

Moim zdaniem może być to wina uszkodzonych plików gry. Ponieważ ja również nie mam problemów z komputerem i systemem. Więc innego wyjścia nie widzę. Spróbuj zainstalować grę pożyczoną od kogoś lub zainstalować twojego G3 u kogoś znajomego na komputerze. Wtedy problem sam się rozwiąże

Odpowiedz
Mam oryginał Gothic III Platynowa Kolekcia . Spórbowałem u kolegi jak radziłeś i chodziło na 100%.



Mój Komputer:

1024 RAM DDR2

NVIDIA Geforce 8400M GS - 128 MB

Spełania wymagania!!!

UWAGA : Mam system Vista

Jeśli jest ktoś kto wie o co chodzi niech napisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Zainstaluj nowe sterowniki - powinno pomóc.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik diego13 dnia czw, 22 maj 2008 - 16:32 napisał

Mam oryginał Gothic III Platynowa Kolekcia . Spórbowałem u kolegi jak radziłeś i chodziło na 100%.



Mój Komputer:

1024 RAM DDR2

NVIDIA Geforce 8400M GS - 128 MB

Spełania wymagania!!!

UWAGA : Mam system Vista

Jeśli jest ktoś kto wie o co chodzi niech napisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybacz, że się wtrącam, ale z takim sprzętem to sobie nie pograsz... Ja mam GForce 7600 GT 256 mb 2GB ramu procesor 4ghz i gra i tak tnie... A u kolegi z troche gorszym sprzętem w ogóle nie dało sie grać.


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
A ja mam kartę Geforce'a która ma 128MB, 1GB RAM, procesor dwurdzeniowy który łącznie ma 4,3GHz i mam XP. Działa mi na najwyższych, ale i tak się tnie jak ustawię na najniższe.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Skąd te sterowniki wziąść i jakie nazwy bo nie wiem
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Wygląda na to że mam sterowniki najnowsze



I co teraz ..., wie ktoś???
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
A jak sie odinstalowuje bo nie wiem jak sie to robi na Vista
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
W panelu sterowania, ale jeśli nie odinstalowałeś poprzednie musisz wszystkie, a następnie zainstalować najnowszy. Wtedy powinno działać poprawnie.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ale teraz sie przyjżałem że mam najnowsze sterowniki
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
ok . Ale podaj jakas trone ze sterownikami odpowiednimi jak byś mógł



Proszę
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Ściągasz ze strony Nvidia'i sterownik (wpisujesz jaką masz kartę, system operacyjny) który jest odpowiedni do twojej karty, następnie po ściągnięciu odinstalowujesz wszystkie sterowniki do karty graficznej, uruchamiasz ponownie komputer, instalujesz sterownik i uruchamiasz komputer ponownie. Wszystko masz opisanie na stronie Nvidia'i.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Dzięki :D






[Dodano po 4 minutach]

Nie moge znaleśc moejej karty w liście
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
← Gothic

Brak obrazu! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...