Battle Realms - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_sleid569*,
czy ktoś wie jak w edytorze zrobić tom wode i ryż
seba57,
Prawie w ogóle nie pamiętam tej gry za to podobało mi się łączenie jednostek szczególnie tych złych (zombiaków z liszami) o i ostatnia najpotężniejsza jednostka fajna (ołtarz).
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia śro, 21 maj 2008 - 21:25 napisał

Fakt z czasem kampania stawała się nudna ale jednostki są bardzo fajne


Nom, zwłaszcza nudna gdy komp oszukiwał jak się tylko dało
No, a by zobaczyćjednostki to nie trzeba grać w kampanię... a i bohaterów z kampanii można se przyzwać w specjalnym budynku...
Sosna,
Fakt z czasem kampania stawała się nudna ale jednostki są bardzo fajne, szczególnie po ulepszaniu, jeśli chodzi o różnorodność to Kozaków polecam, tam jest mnóstwo jednostek i szybko się je robi
Darnith,
Ja też nie przeszedłem prawdę mówiąc. Po prostu mnie nudziła Wolałem pojedyncze misje
Courun Yauntyrr,
Ja nie przeszedłem. W sumie nie wiem dlaczego, może to brak czasu, a może dziwnie mało jednostek - wolę różnorodność. No i te gejsze...
Sosna,
Ja przeszedłem kiedyś klanem Smoka, nie miałem serca wybijać tych biednych wieśniaków w 1 misji, choć tak właściwie dużo słabsi od najeźdźców nie byli
Darnith,
A nikt nie mówi, że ma fajne menu główne i fajny kursor
A co powiecie o kampanii? Kim ją przeszliście: klanem Smoka czy węża? a jak żeście nie przeszli to też piszcie
Luyanki Werpolterop,
Tylko że edytor Heroes III szybko się nudzi.
Sosna,
Też zerknąłem, edytor średni, najbardziej podobał mi się edytor HM&MIII, prosty przejrzysty, mnóstwo przedmiotów a mapy wychodziły naprawdę super.
Darnith,
Ja za to próbowałem. Trudny ten edytor w obsłudze. Nie udało mi się zrobić jakiejś fajnej planszy... w sumie łatwo się robiło planszę, a o wiele trudniej robiło się wodę, tak, aby można było ją zbierać(głupie, że trzeba tak robić - powinno być od razu, że można)...
Sosna,
Przyznam, że nie, choć z pewnością by się przydało, bo te mapy z Pojedynczych misji niezbyt mi się podobają
A ten mój ulubiony klan to Klan Smoka, fajnych mają samurajów na koniec, ale ci z powykrzywianymi mieczami też są super
Darnith,
A próbowaliście zrobić jakąś planszę?
Rix,
O jeżu... Jak ja w to dawno nie grałem
Gra jest świetna. Tyle powiem. Ładna grafika, kampania ma niezłą fabułę, efektowne walki itd. Najlepszy klan? Lubiłem... wszystkie . Najbardziej spodobały mi się klany Lotosu i Wilka. Lotos miał to do siebie, iż wyróżniał się od innych. Był oryginalny. Budynki ładne miał. Mroczne, ale bez przesady. Jednostki również niczego sobie...
W klanie Wilka również spodobała mi się odmienność - dawał nieco inny klimat. Barbarzyński i taki nie-azjatycki .
Klan Węża i Smoka strasznie podobne były. Ale też miło się nimi grało.
Mówię z pamięci - płyta z grą przepadła jakieś kilka lat temu...

Pozdrawiam.
Darnith,
Jak dla mnie bardzo fajna gra. Chociaż komputer strasznie oszukiwał w kampanii to i tak fajnie się grało. Mój ulubiony klan to Lotosowie. Potem Klan Węża. Najbardziej nie lubię Klanu Wilka. Są to psychole! Głosy takie, jak by wyszli nie z koszar a z zakładu psychiatrycznego Może niektóre jednostki u nich są mocne, ale te głosy i ich wygląd dobija gracza. Najmocniejsi to oczywiście Lotosowie. Nimi za to gra się bardzo fajnie. Mają silne jednostki, fajne zdolności...
Podsumowując: Bardzo fajna gra (Jak napisałem na początku tego posta).
Sosna,
Ja grałem kiedyś w tą grę i przyznam, że nawet mi się podobała, był w niej bardzo ciekawy rozwój postaci
Moim zdaniem najsilniejsi byli ci olbrzymi ale najfaniej grało mi się tym ludźmi zwykłymi
Darnith,
Na pewno graliście w Battle Realms. Piszcie tutaj, co o nim sądzicie, jakim klanem najlepiej Wam się grało... i kim przeszliście kampanię.
Wczytywanie...