Mel - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Desdeamona,
No może i podobna, ale cholera no. Te bryle miały zmylić
Ale fakt, Mel ładnie narysował
Kresselack,
Des, nawet zanim zobaczyłem w linku coś desowatego, to rozkminiłem, że to Ty. Nie trzeba być jakimś mistrzem dedukcji. Podobna przecież
Desdeamona,
Gdyby po powiększeniu nie wyświetlało się coś w rodzaju "des" to nikt by się nie domyślił Prawie miałam rację, no ale cóż, cuda się, jak widać, jednak zdarzają.
Melzar Mizzrym,
Ale mógłbym zgorszyć tą młodszą część graczy a zwolennikiem cenzury nie jestem. Lepiej nie dawać, niż dawać coś takiego. Po za tym ten rysunek akurat nie miał wyjść ładne, ładny nie jest nic ciekawy, chwilowy, przeznaczony wywołania chwilowego prześmiewczego uśmieszku na odbiorcy nic po za tym. No Des, jak to ktoś już ujął 'cud jak ktoś rozpozna ten koślawy r..' no może jestem innego zdania, ale cóż, z moim zdaniem i tak nikt się nie stara liczyć. fawk
Kresselack,
W końcu to Des. Jak ona może nie być interesująca, no jak? Swoją drogą, Melz, mógłbyś dać jeszcze Ulalume. Wyszła Ci przecież fantastycznie
Piothr'ek,
No no, całkiem ładnie. Najbardziej podoba mi się obrazek nr 4, interesujacy...
Sosna,
Z tego co widzę, to ty naprawdę często się nudzisz
Ale trzeba przyznać spora część z tych obrazków jest naprawdę fajna
Melzar Mizzrym,
żyd, chyba nie musiałem przedstawiać. Bez zamierzenia a wyszedł św.aksymilian kolbe xD

ktoś mnie narysował

tu znów mnie ktoś narysował

to ktoś też ktoś narysował

tu ktoś narysował vanite. Nie dałem niższych partii ciała bo masti by pewnie wynalazła sobie kolejnego ogóra.
Enemir Orme,
Oglądając twoje prace doszedłem do wniosku że musisz poznać mojego brata. Bym powiedział że podobny stajl, gdyby nie fakt że diametralnie inny, ale coś się jakoś wiąże.
Nie będę krył, cholernie mi się podoba. Słowa uznania Dupko.

Aż zrezygnowałem z zamieszczania swoich bazgrołów, bo bym czuł się zwyczajnie jakoś źle xD
Melzar Mizzrym,
Brałem dużo rzeczy takich których pewnie i tak nie znasz większość z ameryki Nit, gdzie tanie i dostepne to wszystko jak pasztet w żabce.

Ten ze stateczkiem ja odbieram osobiście jako jeden z najgorszych, ale luzz. Z czasów gdy naprawdę przeginałem czasem, cierpiałem prawdopodobnie na depresje i oglądałem się za chłopcami :-> (za kobietami też, by nie było, o)
Nitrea Celebgwaew,
Mel, co bierzesz i gdzie to można dostac? :-> Najbardziej przypadł mi do gustu rysunek z krawędzią świata i statkiem . Reszta - różnie.

Tak, tak, wiem paskudo, że Cię to...
Melzar Mizzrym,
Vanita jesteś bardziej obleśna odemnie
Vanita Scalfari,
Ta, racja King Crimson są bardziej psychodeliczni. Co nie zmienia faktu, że kiedy przeglądam te rysunki to trochę jakbym oglądała "The Wall", więc pewnie nie bez przyczyny kojarzą mi się z Floydami. A odznaka dla niego to "Śliska ręka'. Kto wie o co chodzi ten powinien wybuchnąć tu taktownym rubasznym śmiechem.
Melzar Mizzrym,
****** wasze odznaczenia ;p po za tym i tak to nie wszystko.
A Vanito Pink Floyd przejadł mi się juz gdy byłem niemowlakiem. Ble.. wiem że są 'dobry' ale słuchać ich nie mogę. Jak dla mnie są o wiele mniej psychodeliczni niż King Crimson, Tool etc.
Ekhtelion,
Może pomyślimy nad odznaczeniem "kreatywnego" dla Mezzlara? Co wy na to?
Vanita Scalfari,
Urocze. Schizofreniczne. Mój przyjaciel-gej, spoglądając na nie przez moje ramię stwierdził po swojemu "orgazmiczne". Jak tak je przeglądam to czuję się jakbym słuchała Pink Floydów...

Mel, boskie.
Melzar Mizzrym,
pod dłuższym bardziej wnikliwym przeanalizowaniu mogę powiedzieć z czystym sercem iż tak? o.O shit man
Darnith,
Ty to rysowałeś?
Melzar Mizzrym,

Ukryty napis 'the cure' ;p


Świeży rysunek. Przedstawia kumpla w chwili śmierci jego ojca (wyszedł mi całkiem trafnie)

Kontur twarzy ściągnięty od pewnego artysty... ale tylko kontur ;p

Ponownie ten sam kumpel

A to nie wiem co ma być.

hippie


Miało wyjść a'la japońskie a wyszły po prostu króliki (zające?)


Rysunek który robiłem pod naciskiem. Widać że gówno totalne

c.h.u.j


Czekoladowy królik na kacu x)


A tu bach, śmietanka na końcu.

A tu parę ściśnionych moich karykatur x]
PaniBogHalina,
Chciałbyś Gottzorn ją miec, a dałeś ją mi. Ha!

Powyższe prace są nieco schizofreniczne Chełbię fikuśne wzory i zakrętasy.
Wczytywanie...