Ciemna czy jasna strona mocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Tylko i tylko Jasna Strona Mocy mimo że ciemna ma świetne moce do użycia,ale wole kroczyć jasną stronę,ponieważ
1)Jest ładne zakończenie historii naszego bohatera
2)Można przekabacić Bastilę na jasną stronę
3.Nie trzeba zabijać towarzyszy
Dieter Bohlen,
Ja bardziej wolę Jasną Stronę Mocy, lepsze zakończenie, i wtedy nie trzeba zabijaćswojej drużyy, i można przeciągnąć Bastilę na Jasną Stronę Mocy, choć jest troche ciężko. A na Ciemnej Stronie Mocy postać wtedy wygląda jak zaschnięte gów**
Lenwe,
Ja tam grałem jasną. Czasem dostawałem kilka ciemnych punktów za to, że wolałem pare rzeczy wymusić, albo wcisnąć komuś lekki kit dla własnej korzyści(to AŻ takie złe?). Zachowanie ciemnych Jedi wydaje mi się z drugiej strony zbyt perfidne, ale cipkowate odchodzenie od jakiejkolwiek przemocy i tłumienie emocji przez jasnych też sprawiło, że czułem się nieswojo.
Jedi,
Ja robiłem postać w którą mogłem się wczuć i robiłem to co zrobiłbym w rzeczywistości. Wynik = 100 jasnej strony
kania,
grałem po wszystkich stronach i najlepsza jest jasna
Xardas234,
jasna dla mnie jest najlepsza miałem na max jasnej, a za drugim max ciemnej lepsza jasna
Raphagorn,
Ja teraz gram jasną, bo fajnie jest, gdy odmawiam komuś dawania mi 500 kredytów "bo Jedi są szlachetni i nie przyjmują zapłaty", ale jeśli zagram w KotORa jeszcze raz to stroną ciemną. Równie fajnie musi być żądać większej zapłaty niż się na to zasłużyło i rozwalać wszystkich, których się da
FurryThales,
Również wolę ciemną stronę mocy. Czynienie dobra to nie dla mnie A wygląd bohatera był nawet fajny, bo taki "oryginalny" xD
Zeal,
wole osobiscie grać po ciemnej stronie hmm czemu nie mam nic do mocy jasnej ale jeśli mam mówić tu o stylu to denerwowało mnie już nieraz granie takim przyjemniaczkiem dlatego wole grać złymi postami jeśli mam do tego okazje
Dabu,

Cytat

czar co zatrzymuje wrogów nie pamietam nazwy.


Zastój/Pole Zastoju?

Mnie osobiście lepiej się grało się na Jasnej Stronie Mocy. Na Ciemnej denerwowało mnie to, że w Kuźni na początku trzeba było rozwalać Sithów ;/ No i oczywiście blokowało Szatę Guel-Dony (tak się nazywała?) i "nauszniki" co dodawały +5 do Mądrości

PS. Na Ciemnej Stronie też można mieć leczenie, a na Jasnej Pioruny i Krąg Śmierci ;p
The Wolf,
Grałem jasną i ciemną i jasna jest o wiele silniejsza po pierwsze piorunki są lipne tylko fajnie wyglądają, duszenie też ponieważ działa tylko na jednego przeciwnika a ci silniejsi i tak się obronią. Na jasnej masz leczenie które jest najlepsze, odwaga, tarcza i taki czar co zatrzymuje wrogów nie pamietam nazwy.
Kafi,
Ja osobiście miałem tak na pół gwizdka ale próbowałem przejść na jasną stronę mocy chociaż łatwiej na ciemną stronę mocy. Tak przynajmniej sądzę.
razor,
Ja przechodziłem kotora ponad 5 razy i nigdy mnie nie ciągnęło do ciemnej,a na końcu,jak gram po light,to gram tak do końca,a nie nagle mi się odwidziało i chcę być Mrocznym Lordem Sith.Z dwójką zresztą mam tak samo jak z jedynką.
Simon,
Ja nie powiedziałem że nie zrobi tak, tylko że RACZEJ nie zrobi
No ale jak grałeś za pierwszym razem to jak szedłeś dajmy na to po jasnej stronie to już byłeś dobry do końca
zbyl2,
Dlaczego nie... Ja tak zrobiłem grając po raz... 4 czy 5...
Simon,
No zgadzam się z tobą, ale osoba która prowadzi postać po jasnej stronie, to raczej nie będzie na końcu mówiła, że chce zawładnąć nad światem
zbyl2,
Przecież można skończyć po ciemnej mając na nieznanym świecie max LS. To wszystko zależy od tego jak poprowadzimy dialog z Bastilą. Nawet jeżeli jesteśmy max LS to jest opcja: "Tak razem zawładniemy galaktyką" czy coś w tym stylu. Czyli nie trzeba być złym przez całą grę żeby być Lordem Sith
Simon,
Ja też teraz zacząłem przechodzić po jasnej stronie ... i zdecydowanie wolę ciemna. Może i qesty polegają tylko na zabijaniu i zabieraniu kasy. Ale ja w tym dostrzegam plusy: nie trzeba się dużo nachodzić, nagłowić i kasy ma się więcej, dużo więcej
razor,
Po jasnej itemy są również bardzo dobre,np.diadem Sharesha,szata Quel-dromy(czy jakoś tak) i wiele,wiele innych.Za każdym razem,jak zaczynam po ciemnej,to po godzinie mi się nudzi(questy polegają na zabijaniu i zbieraniu kredytów,nie na myśleniu,no i jakoś tak szkoda Republiki i Zakonu Jedi)po prostu nie umiem grać po dark side.
Falathan,
Ja przeszedłem tą i tą ale polecam ciemną strone.iecej lepszych itemow
Wczytywanie...