Ellesis - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ellesis,
Mam psa...taki jamnikowaty. Rodzeństwa nie posiadam (na szczęście )

Takich rzeczy jest dużo Chciałbym być mistrzem akrobacji, a boję się, że sobie skręcę kark, chciałbym świetnie grać na gitarze, a nie mam do tego myku oraz wiele innych rzeczy, w kwestii których ograniczają mnie pieniądze.

[Dodano po miesiącu]

Jaki wstyd...jedyny nie odświeżany temat w dziale. Wszyscy mnie olali, ogólnie idę się pociąć.

Pytanka, pytanka proszę. Jakieś oryginalne, acz nie absurdalne mile widziane
Eternith,
Czy jest coś, co chciałbyś zrobić, ale nigdy nie byłbyś w stanie?
Ati,
Jakieś zwierzątka/rodzeństwo masz?
Ellesis,
Nie omieszkam skorzystać

Jakieś pytanka?
Ati,
Ja umiem Po kilku piwach. Ciebie tyż nauczę
Ellesis,
Bieganie w maskach przeciwgazowych, dymy i psychodeliczna napieprzanka, aj? Wchodzę w to

Ale tańczyć tró industrialu to się chyba nigdy nie nauczę. Tak poza tym jeden z najlepszych tańców, jakie widziałem
Ati,
Wujek, to ja Cię muszę zabrać do najmroczniejszego miejsca w stolicy Jak lubisz dark electro to się spodoba
Ellesis,
No pewnie. Inaczej nie miałbym opinii psychola, gdziekolwiek się nie pojawię
Majarek,
mniam... xD
no tego... masz wyobraźnie...
Ellesis,
"Jeżeli nie chcesz czegoś zrobić, zrób to natychmiast" - nie zawsze się sprawdza ;]

Długo by wymieniać. Zależy za co je cenię. "Beowulf'a" i "LoTR'a" cenię za kawał dobrej, fantastycznej roboty i muzykę. Z ambitniejszych filmów spodobały mi się "Marzyciel", "Fight Club" oraz "Kopia Mistrza". Lubię się pośmiać do mega durnych komedii - tu przoduje "American Pie", "Eurotrip". Z takich filmów akcji to na przykład "Yamakasi", "13 dzielnica". Długo by wymieniać.

Przeżyć xD

MajareQ ---> Najgorszy smak...hmmm...to wyda się dziwne, ale kiedyś przyśnił mi się najgorszy smak tak mi się zdaje doznaję także odruchów wymiotnych na myśl o pewnych cukierkach musujących w czasach, gdy byłem brzdącem i panowała moda na Harry'ego Potter'a. A taki, którego nie uświadczyłem? Zgniła cytryna oblana ściekiem kanalizacyjnym ?
Majarek,
Najgorszy smak jaki sobie wyobrażasz to...?
Eternith,
Jakie jest Twoje życiowe motto?
Jakie są Twoje ulubione filmy?
Co planujesz w najbliższej, lub troszkę dalszej, przyszłości?
Ellesis,
Hmmm... Neverwinter Nights, Icewind Dale, Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay (ach te godzinne oczekiwanie na okazję do ataku z cienia - bezcenne ), Need for Speed: Most Wanted, Age of Empires II, Heroes III (klasyka...nigdy się nie nudzi)
Darnith,
Jakie są twoje ulubione gry?
Ellesis,
To zależy co ja ze sobą zrobię. Na razie koncepcje na studia są dwie: Polibuda na wydziale informatycznym, albo Uniwersytet i ekonomia. Potem...mieszkanie w spartańskim stylu, jakiś zwierzak i resztę przesłania mi mgła niezdecydowania. Może w końcu zacznę coś pisać na poważnie. Kto by tam wiedział

Może rozwinę swoje zainteresowania akrobatyką i w końcu odważę się na salto, hehe.
Darnith,
A jak siebie wyobrażasz za dziesięć lat?
Ellesis,
Skłamałbym, gdybym powiedział, że lekko. Raz jest lepiej, raz gorzej, raz kumam coś z matmy, raz z informatyki. Ciągnie się w tym licku, ciągnie
Darnith,
W szkole jak Ci tam idzie? dobrze, źle czy masakra?
No, ale i tak nie uwierzę, że masakra:)
Ellesis,
Mojego własnego autorstwa. To imię do któregoś z kolei opowiadania. Ślęczałem nad nim najdłużej...o dziwo uruchomiło ono dźwignię, która pozwala mi na wymyślanie kombinacji literek, na które nawet wiecznie czujni Legowie na Faerun Game nie mogą się poskarżyć

Co innego, że "Elle" znaczy "Ona", o czym się dowiedziałem po trzech latach użytkowania, ale jakoś nie sprawia mi to dyskomfortu
Darnith,
A skąd twój nick??
Wczytywanie...