Yarpen Gottzorn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
piłeś "spieprzaj dziadu" ??!
Buka,
Spieprzaj dziadu!
Yarpen Gottzorn,
Czuję się tak trochę przyćmiony Twoją sławą, ale też rozpiera mnie duma;P Ja piłem dziś pysia, a Ty?;]
Buka,

Cytat

Cholera, znam człowieka którego wybija na pierwszym zdjęciu w images.google!

I jak się z tym czujesz?
Almonaster,
No fakt, Yarpenie, bywają takie narody uczulone na prześmiewanie nie potrafię celnie trafić z określeniem, czy Żydzi należą do takich narodów, ale już tyle o nich i kawałów, i filmów było, że im to wszystko jedno Poza tym sygnatury "Wielkiej Trójcy Sygnaturkowej" [tak pozwole sobie ich nazwac, bo sygna bardzo mi sie podoba xD] nie prześmiewają Żydów jakoś dogłęnie

Ale Twoja sygnatura, Yarpenie, też trzyma poziom I mina tego chlopca xD
Yarpen Gottzorn,
Jeśli nie wiecie - są na świecie takie narody, które są wybitnie wrażliwe na prześmiewanie;) Do tego gros pozostałych narodów również się krzywo patrzy na prześmiewanie tych "wrażliwych";p Ja tylko mówię jak to wygląda;)
Kresselack,
Bo ja wiem? Nie interesuję się genealogią mojej rodziny, bo zwyczajnie nie karmiono mnie historiami o przodkach, gdy byłem mały, ale z tego, co mi się obija o skronie, to matka mojego ojca (czytaj: babcia) wywodzi się z Żydowskiej rodziny. Nie mam uprzedzeń do Żydów, co to to nie Już nie można uważać pejsów za ujmujące? NIE?! NO?!
Melzar Mizzrym,
..wiesz co Ci powiem? ..WIESZ CO CI POWIEM?! xP Nic! O! *tup*... *tup*.... *Podłoga się zapadła*

Yarpen, te sygny są prześmiewcze ale nie wyśmiewające. mam na myśli to iż naśmiewanie się po części z siebie chyba nie jest grzechem? Połowa mojej rodziny od strony matki 200 lat wstecz była niemieckimi żydami,(mam udokumentowane) więc Najwyżej miej pretensje to Kresselacka, bo z tego co wiem Marudas też jest w jakieś tam części żydmann'em.
Yarpen Gottzorn,
Wasze sygnatury, Kress, są chyba aż nazbyt odważne;P Można by was wręcz posądzić o jakieś umyślne, perfidne naśmiewanie się z innego narodu ;]

Telarze - dzięki;P
Kresselack,
Musiałeś mi odbierać to szczęście, hai?
Buka,
Ja mówiłem do Yarpa
Kresselack,
Melowi i Marudasowi możesz powiedzieć to samo - tak naprawdę to dzieło Mela
Buka,
No chyba że w innych kolorach.

[Dodano po 29 dniach]

Masz fajną sygnaturkę.
Desdeamona,
Ja bym go nie kupiła, ba nawet za darmo nie brała.
Kresselack,
Yarpen, gdzie Cię wywiało, kamracie?

To dla Ciebie.

Jarpen w Ikei
Shasfana,
Dobra, poddaje się i idę psychicznie na jutro przygotować
Yarpen Gottzorn,
Shas - Ciebie też wycyckamy;)
Shasfana,
Yarp, bo jak ja Cię wycyckam to pożałujesz swoich słów
Yarpen Gottzorn,
Nikt nie chce odłączenia Śląska poza bandą śląskich narodowców;P Jak dla mnie Polska może dalej cyckać Śląsk z węgla, gazu i wszystkiego innego;P
Desdeamona,
Kuźwa..To mi się kieszonkowe posypało. Zawaliłeś.

Co do śląska: ja się tam nie kłócę xD Nie chcę odłączenia śląska
Wczytywanie...