Jeździec Apokalipsy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnith,
No, no, kto nie lubi Gothica, Morrowinda...
To są gry, których nie da się nie lubić.
Jeździec Apokalipsy,
Jakieś 3 lata.Tak samo gram w Morrowinda i Gothic 1.Bardzo lubię te gry i lbię co jakis czas sobie je przypomnieć.
Darnith,
Długo już grasz w Gothica II?
Jeździec Apokalipsy,
Przedstawia The Rooka z gry Demigod(wyjdzie 2008/2009 rok)
Darnith,
A ten avatar? co to?
Jeździec Apokalipsy,
Wachałem się między Wietnam92,Stefan Niepokonany Marynarz a Jeździec Apokalipsy i jakoś wybrałem ten.Bo lubię książke pt "Złodziej Czasu" a tam byli Jeźdźcy Apokalipsy.I skrót nicku to JA.
Darnith,
A skąd się wziął ten nick?
Jeździec Apokalipsy,
Tak.Każdy w to miejsce wpisuje "zza twoich pleców albo z nienacka(albo skąd pochodzi)" to ja wpisałem sobie taki.
Darnith,
Skąd: "Z niebieskiego malucha przed twoją klatką"

Napisałeś tak, żeby śmieszniej było???
Jeździec Apokalipsy,
Co do gotowania to jak napisałem mam 15(w Grudniu 16)lat i w tym roku idę do Liceum.To jak ktoś nie wie oznacza wybranie sobie kierunku.Mnie akurat interesuje Gastronomii(umiem piec,gotować,smażyć nie tylko wode) i wiele innych rzeczy.A co do uczenia to oglądam Kuchnie TV od rana do wieczora i ZoneClub(taki rudy tam gotuje).A zaczełem się intereować kucharstwem w wieku 9 lat(oczywiście wtedy nic nie umiałem gotować).Ja lubię gotować a dobry kucharz jest więcej wart od złota to czemu nie mogę przyżądzać potraw i jeszcze mieć za to pieniądze.Dziwi mnie skąd wiedziałeś,że sąsiedzi obok się wyprowadzili?A co do płakania to jakoś nie rozumiem o co chodzi(może jestem za młody i jak będę w miał tyle lat co ty to zrozumiem)
Darnith,
A jeśli na serio płacze???
:D:P
Courun Yauntyrr,
Pewnie płacze po nocach z rozpaczy tak głośno, że sąsiedzi dawno przenieśli się w inne miejsce
Wspomniałeś o gastronomii - na 15 lat to ciekawe - sam gotujesz, czy też się gdzieś (od kogoś) uczysz ? A może wręcz oglądasz takie cuda jak kuchnia.tv i stąd to zainteresowanie ?
Darnith,
Fajnie:)
Ale chyba się cieszysz, że się zarejstrowałeś?
Jeździec Apokalipsy,
Prawda jest troche straszna...szukałem jakiejś strony bo nie mogłem czegoś znaleźć o Morrowindzie(nie pamiętam czego) i zobaczyłem tą strone to się zarejestrowałem.Myślałem na początku,że to tylko jednorazowa wizyta no ale jak widać się pomyliłem.Na tej stronie zauważyłem wiele gier,które lubię,no i tak zostałem tutaj do dziś.
Darnith,
A zadawałem wcześniej takie pytanie komu innemu, więc tobie też zadam: czemu zalogowałeś się na tym forum???
Jeździec Apokalipsy,
Mam taką nadzieje...
Darnith,
No, to może całkiem nieźle Ci pójdzie w liceum;)
Jeździec Apokalipsy,
W szkole całkiem dobrze.
1 gimnazjum:4,2
2 gimnazjum:3,9
3 gimnazjum 1 półrocze:3,5

Na te półrocze muszę się postarać o co najmniej 4.0(to przecież ostatni rok)
Darnith,
A jak tam w szkole idzie:D??
Jeździec Apokalipsy,
Dla mnie to brzmi jak jakiś viking metal a tego nie lubie.Więc ta piosenka mi się nie podoba.
Wczytywanie...