Najlepsze lokacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

autostopowicz70,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Almonaster dnia piątek, 4 kwietnia 2008, 21:22 napisał

Hmmm mi takie 2 miejsca w głowie zapadły - daedryczne ruiny Ashalmawia i twierdza Berandas

Ashalmawia leży na północnym zachodzie, dosłownie tuż obok Ald Velothi albo Khuul, ale raczej koło tego pierwszego. Ruiny jak ruiny, ale na samym dole [zatopione krypty czy kaplice to były] stał sobie taki koleś - Gordol. Ziomek miał EBONOWY KOMPLET ZBROI, który grzechem było nie wziac

Berandas leży natomiast na południowy wschód od Gnisis. To "opuszczona" twierdza - why cudzyslow? Nie ma tam ludzi, elfów, krasnoludów - są daedry. Pełno tam tego do diabła ! ! ! Ciezkie miejsce. Na samym koncu lokacji leżą zwłoki - przy nich BUTY APOSTOLA !!! Lewitacja 40-60pkt przez 30sekund. Ładunku itemku nie pamietam dokladnie, cos kolo 800. Zalozylem buty i wzlecialem do gory - była tam polka skalna ze tak sie wyraze. Tam stala jakas gosciowa chciala zwoj interwencji bóstw. Dalem, ona wzamian za to dała mi swoje ciuchy - w tym suknie, która na stałe podnosiła HP o 5pkt i koszula która chyba celnosc na stale o 5pkt podnosila.

W tychze zatopionych kryptach (Ashalmawia) trzeba uzyc lewitacji i dostac sie na polki pod sklepieniem, sa tam ukryte DWIE skrzynie pelne wszelakiego daedrycznego dobra, miedzy innymi Daedryczny Buzdygan (miodzio), oparty o jedna ze skrzyn.
W sumie dzieki tym ruinom zarobilem prawie 150k
Bhaal998,
a JA napisze o deadrycznych ruinach Ald Sotha. Przedchwilą je odkryłem lewitując se bez celu. Te ruiny są jeśli mnie pamięć nie myli dokładnie na północny-wschód od Vivek Strefy Telvani. Oprócz co parenaście kroków spotykane są dremory to jeszcze ruiny są podzielone na co najmniej 3 części. Górna, dolna i kaplica. Może jest więcej, aqle jak zwiedzałem ruiny to error mi wyskoczył. Ja zdążyłem zwiedzić tylko część dolną i górną kaplicy nie zdążyłem. W górnej części jest tylko parę ludzików (jedna baba ma ebonową tarczę) i ze 1 dremora i ze 2 książe dremor i 2 Deadrothy. W dolnej części jest tak jak w górnej tyle, że spotkałem kobietę co zaczęła rzucać deadrycznymi rzutkami i miała deadryczny krótki chyba miecz. Obok była czaszka w oczodołch były dwemerowe monety i deadryczne tanto wbite w czaszkę. Więcej nie wiem bo mnie wywaliło...
Ufff, ale się rozpisałem.
Dark Knight,
Wart pójść do plantacji dren.Dużo decedrycznych itemow polecam.
LordMiras,
Warto odwiedzic wieze tel fyr.W szafie jest pancerz ze skóry hicynta (czy jakos tak)ale zamek jest na 100.
Diego de Gallin,
U mnie w gildii wojowników w Ald'ruhn raz ten kowal wszedł na górę i mogłem jego cały "stragan" pożyczyć, szkoda że w tamtym etapie gry miałem o wiele lepsze rzeczy, ale zawsze kilka sztuk złota daje .

Co do kradzieży jeszcze to dołujące jak masz tylko lekki pancerz i sztylety i kilka set (XD) pierdół i ekwipunek warzy 300 a ty musisz wszystko wyjąć.
Tamc.,

Cytat

No to na przykład chowasz do jakiejś skrzyni, gadasz ze strażnikiem a potem znów bierzesz i masz wink.gif Ze skrzyni Ci nie wezmą chyba tongue.gif

Nie trzeba do skrzyni. Wystarczy wywalić na ziemię, pogadać i podnieść.

Cytat

Jeszcze coś jest, co warto odwiedzić?

Chociażby Gildia Wojowników w Ald'ruhn. Cuś z kompletu Szklanej Zbroi za friko.

Tylko coś co otwiera na wysokim poziomie zameczki trzeba mieć - ale to nie jest żaden problem.
Darnith,
No to na przykład chowasz do jakiejś skrzyni, gadasz ze strażnikiem a potem znów bierzesz i masz Ze skrzyni Ci nie wezmą chyba

Dobra, tyle, wracamy do tematu.

A - kanały pod Vivek, np. Kanały Dzielnicy st. Delyn - też warto. Czasami są wartościowe rzeczy, a czasami spotykamy kaplicę Jeszcze coś jest, co warto odwiedzić?
Diego de Gallin,
Wiem, co do sprzedaży, a jak to jest świetna zbroja lub miecz?
Takie rzeczy mi zwykle biorą, złodzieje jedne .
Kresselack,
Strażnicy zabierają po prostu wszystkie przedmioty, które ukradłeś od początku gry, a nie te, których dotyczy zatrzymanie.
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia pon, 23 cze 2008 - 14:13 napisał

Wkurzające jest to że strażnicy zawsze biorą kradzione rzeczy mi zwykle biorą połowę ekwipunku.


To przed złapaniem trzeba je sprzedać i nie wezmą, a złoto mamy

Kiedyś w dwóch grobowcach w jednej z urn znalazłem mocne pierścienie o dużej wartości - kojarzy ktoś które to grobowce i gdzie one są?
Diego de Gallin,
Wkurzające jest to że strażnicy zawsze biorą kradzione rzeczy mi zwykle biorą połowę ekwipunku.

A czy ktoś już wspominał o kopalnie w Genesis (chyba źle napisałem), na samym końcu są dwemerowe ruiny w których jest książka (której szukamy w jakimś zadaniu) o nie przeciętnej wartości i kilka śmieci dwemerowych.
Tamc.,
Co do początku, to można też ukraść klucz leżący na jednej z półek - zanim oddamy dokumenty.

Kradniemy, wywalamy na ziemię, ten nas opieprza, że tak nie wolno i z powrotem bierzemy klucz.

Klucz do magazynu, w którym również jest niemało Księżycowego Cukru oraz bodajże dwie Skoomy.

Darnith,
Chodzi Ci o Kirys Bogów? Między innymi musisz go zdobyć, by zostać Rycerzem Cesarskiego Smoka w Legionie. Ale prawda, warto, warto

Warto iść - ale na samym początku, jak zaczynamy grę - do jaskini naprzeciw łazika w Scylda Nen. Jest tam kilka skoom, dużo księżycowego cukru i kilka innych rzeczy, a wrogowie nie są trudni. Dobre półtora tysiąca sztuk złota na fajny początek
Fodro,
Pod zamkiem księcia (tego głównego mrocznego elfa) jest jaskinia. I tam jakiś były strażnik ma baaardzo dobry ciężki magiczny pancerz. Najleoszy jaki znalazłem. Żeby się tam dostać trzeba obejść zamek od tyłu i płynąć pod wodę gdzieś przy murach zamku pod wodą sa drzwi. Tam jest pancerz. Warto. No i jest jeszcze tam szklany długi miecz przy okazji. Ale trzeba użyc lewitacji żeby dostać się na góre.
Turin Mroczny,
Warto też odwiedzić grobowiec syna króla Nordów.




Grobowiec zwie się Marvani.


Rady :

grobowiec na zachód od Tel Branora

musisz umieć otwierać zamki ( lub mieć dużo zwojów łamania zamków Ekasha)

kup miksturki lewitacji i polewituj trochę w sali z łódką i zwłokami syna króla Nordów
Tamc.,
Zapewne.
Darnith,
A przypomniałem sobie Te skarby były w takim malutkim grobowcu (pomieszczeniu) gdzie był jeden szkielet, tak? ta jaskinia była zaraz przed daedrycznymi ruinami?
Turin Mroczny,
Nom tylko trochę się namęczysz ( ja gram na +100 więc było ciężko)
Tamc.,
Nie tylko tę tarczę.

Również wiele, wiele innych rzeczy, wartych pofatygowania się tam...

Daedryczny Topór Bojowy... Daedryczna Dai-katana... można by wymieniać

Choć ja tam w sumie właśnie po Opokę leciałem, heh.

Warto, oj warto.
Wczytywanie...