Matthias - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Yarpen Gottzorn,
Zrób sobie płetwę;]
Matthias Circello,
Nie nazwałbym tego haircutem. To raczej hairnocut.
Ati,
Jaki haircut? Też chcę zobaczyć
Desdeamona,
A ja chcę spytać o taki film..
W sensie:
Czy znasz taki film, który mógłbyś oglądać i 100 razy i nie nudziłby Ci się?

Jeśli takie pytanie było to wybacz, ale przewertować 12 stron to trochę dużo
PaniBogHalina,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia czw, 27 lis 2008 - 15:52 napisał

Marud, milcz. Ci dam batona to pożałujesz.

A Matt to niedobre stworzenie i wcale nie jest taki fajny. A co, przynajmniej będę oryginalna.



Robisz mu antyreklamę? To jakaś przemyślna taktyka?
_______________

Matt, beat boy`u i biały wierszokleto, czy your new haircut to wyraz inspiracji latami 70`tymi?
Kresselack,
Zamknij Matt, bo tu rzeczywiście jest jakaś kolebka spamerów - zboczeńców
Shasfana,
Marud, milcz. Ci dam batona to pożałujesz.

A Matt to niedobre stworzenie i wcale nie jest taki fajny. A co, przynajmniej będę oryginalna.
Matthias Circello,
Nie wiem, mnie to jakoś nie bawi, nie nudzi, nie sprawia jakiejś dzikiej radości. Mogę zamknąć, ale od tego jest chyba to subforum GE.
Ati,
Ano. Znowu muszę przytaknąć Marudnemu że Matt jest smaczniejszy na żywo ;p
Enemir Orme,
Matt, zamknij ten temat... i kilka innych też xD
Już to wasze ględzenie jest nudne, a Mattem to ja wolę się cieszyć na pyrkonach i przy piwie.
Salamari,
Jak już to Salamari Owszem ukradłam takowe zdjęcie i ślinię się na nie co dzień Takie hobby.
Matthias Circello,
No i w sumie Melzar trafił w sedno. Nic dodać nic ująć.
Kor,
To ja Ci powiem jaki jest tego fenomen. Większość postów w tym temacie w ogóle nie odnosi się do Matjasa lecz do innego tematu zarzuconego i związanego z tym całym kółkiem wzajemnej adoracji. Temat do spamu musiał powstać i oto jest. Wreszcie ludzie mają szanse pokilkać durnie na forum na każdy temat bez strachu że jakiś moderator admin im pomacha palcem i postraszy punktami karnymi za OT.

Salamar - Sądzisz że większość mężczyzn jaka pisze w tym temacie, pisze tu ze względu na jego 'Piękne oczka' xD ? Tak rzeczywiście tu widać jego piękne oczka. No chyba że lubisz pisać na forum mając jego zdjęcie nad monitorem w oprawce Co gorzej może je mu ukradłaś? xD
Salamari,
Piękne oczka, zadziorny moderatorek, który budzi kontrowersje. Ot Maruda po prostu ty już nie jesteś tak wojujący
Matthias Circello,
Ty mi odpowiedz na to pytanie, bo ja nie wiem. ;p
Enemir Orme,
A jak tak z innej beczki...
Na czym polega twój fenomen, że pod względem popularności na tym dziale wyprzedziłeś Batona (Szaszłyka )... a nawet... o zgrozo... MNIE?!
Matthias Circello,
Jasne, że czasem warto dyskutować, ale sądzę, że w tej sprawie akurat nie ma o czym.

A co do twoich pytań - zdecydowanie to pierwsze.
Buka,
Jak uważasz, ja myślę że czasem warto dyskutować.
Czyli generalnie masz większość w dupie?
Czy nazywając mnie w ten sposób próbujesz mnie zdyskredytować i okazać lekceważenie?
Matthias Circello,
Wiesz, Bukuś, nawet jak by Ci się nie podobała to bym się jakoś bardzo nie przejął. Ty masz swoje mocne przekonania i się ich trzymasz i fajnie. O takich rzeczach nie ma co dyskutować. Mógłbym tu sobie wstawić laskę z płaszczu z ostatniego niedźwiedzia polarnego i też by było fajnie gdyby mi się to podobało.

Takie tam sranie w banie.
Buka,
Bardzo słuszne przekonania. Jak najbardziej się zgadzam. Mógł byś zatem nie odpowiadać tak gburowato . xD
Nie no, sygnatura podoba mi się pod każdym względem, ideologicznie i estetycznie.
Wczytywanie...