Lodowce "Zamrożone fale" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Nie, nie powiedziałam, że te działania nie mają żadnego wpływu. Mają, ale w porównaniu do naturalnych zmian, są małym przyspieszaczem.
Strażnik,
Ujmijmy więc to w ten sposób - jeśli teraz zaczniemy się starać, to te cuda będą mogły oglądać nasze wnuki. Na żywo. A ja bym chciał, żeby mogły
Ekhtelion,
Twierdzenie, że emisja CO2, freonów i niszczenie powłoki ozonowej oraz wycinanie lasów nie ma żadnego wpływu na klimat tez może być zbyt radykalne.
Atis,
Co masz na myśli?
Ekhtelion,
W drugą stronę też bym nie byl taki szybki Atis.
Atis,
Podpisuję się pod Ekhem. Nasza dziura ozonowa "pomaga" naturalnie zachodzących zmianach jedynie w małym stopniu. My ludzie, musielibyśmy się bardziej postarać, żeby przyspieszyć proces ocieplania.
Ah te cuda natury... nigdy nie przestawają zadziwiać... i są takie... cudowne.
Ekhtelion,
Nie bądź taki pewny Strażniku, że z naszej. Zmiany klimatyczne następowały już w czasach kiedy nikt nie słyszał o dziurze ozonowej czy freonach.
Strażnik,
Wyglądają ślicznie. Szkoda, że to zniknie z naszej, ludzkiej, winy.
Medivh,
No. Czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle Ładniutki efekt w każdym bądź razie.
Ekhtelion,
:D:D

Oj Medziu ten cudzysłów nie bez kozery dałem. Oczywiscie, że fali nie można zamrozić . To są po prostu góry lodowe odpowiednio wyrzeźbione przez wodę i ciepłe powietrze.
Medivh,
To jest w ogóle możliwe? Przy ciągłym falowaniu morza?
Sosna,
Bardzo, bardzo ładne, nie sądziłem, że coś takiego istnieje
Chciałbym to na żywo zobaczyć
Matthias Circello,
No te rysunki są akurat BARDZO fajnie. Zawsze lubiłem lodowe krajobrazy. Mają coś w sobie.. majestatycznego takiego.
Wczytywanie...