NFS: Underground - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
1sza część gry najbardziej mi się spodobała . Muzyka niezła była no i ten klimat
Misiuu the Lord,
NFSU RAJDÓWKĄ?? LOL !! Największy bzdet jaki czytalem na tym forum... A tak w ogóle to dla mnie najlepsza część serii NFS. Nie bawią mnie graficzne wodotryski jak w Carbonie, czy trochę dziwna, plastykowa grafika wprost z NFS: MW. Prosty wybór... Ale i tak wolę ToCA rd 3 ze względu na realistyczny model jazdy i mnogość pucharów i aut.
Gość_jpi*,
[email=jaroslaw.piesczek@op.pl]jaroslaw.piesczek@op.pl[/email]

helo wariaty
nfs to shit - brak rozwałki bryki
polecam flat out i oczywiście toca raicng driver 2 - gdzie mogę się pościgać z WAMI mięczaki
Qurnik,
zgodzę się - gra wciąga , może , ale nie lubie jej , grafa - wolę colina , bo nie jest w miescie , muza - wolę dźwieki z colina i jak juz to wolę nawet toca race driver2 to raz , a dwa nie przepadam ost. za EA
rafi,
Nfsu jest to super samochodówka lecz nie przepadam za tego gatunku grami nfsu mnie wciągneło.
Finkregh,
Mnie sie w ogóle samochodówki nie podobają... I dlatego jestem na nie w stosunku do N4SU (tak samo jak do dwójki) <_< <_< <_<
Qurnik,
no sorry , wyścigówki nie rajdówki , brzmi podobnie i sie mi czasem my,li <_<
Adi_PL,
tak np. N4SPorshe Unshlead(czy jak to tam sie pisało....xD).Mi najbardziej w N4SU podoba sie tuningowanie aut grafa i super prędkośc.
Lord_Patos,
Dobra grafa , muza - możliwość rozbudowywania aut , dość długa i ciekawam gra.
Polecam każdemu kto w nią nie grał jedna z lepszych wyścigówek , chociaż jej poprzednie części też były super.
Deus,

Użytkownik Qurnik dnia Jul 29 2004, 02:31 PM napisał

nie nawidze undergrounda bo w nagrodach hypera wygrał w kupie kategorii i moich faworytów  :angry: poza tym to jakby nie patrzec konkurent colina choćby w kategorii (nie hyperowej oczywiscie) najlepszej rajdówki ostatnich lat  :angry:

Od tego trzeba zacząć Qurnik, że NFS: Underground to nie jest rajdówka! Tylko gra zręcznościowa-wyścigowa [coś w tym stylu] Zgodzę się z tym że Colin to prawdziwa gra rajdowa, do których Underground'a nie powinno się zaliczać
Adi_PL,
Fajnie sie śmiga na kierownicy w N4SU
Qurnik,
nie nawidze undergrounda bo w nagrodach hypera wygrał w kupie kategorii i moich faworytów :angry: poza tym to jakby nie patrzec konkurent colina choćby w kategorii (nie hyperowej oczywiscie) najlepszej rajdówki ostatnich lat :angry:
VL,
NIe pociągają mnie samochodówki...NFS jest fajne bo są szybkie i ładne bryki, ale nie jest to gra na którą bym "leciał" Tuningi itp. fajna rzecz
Mroczny Paladyn,
Mi się najbadziej podoba gra na necie
ahh te dragi ,ale dawno już w to nie gram
Lord Andre,
Tak undergrund to jest coś super gierka przeszedłem 2 razy. Najpierw mieszane a potem na hardzie. Bardzo mi się podobało. Grafika świetna i to, że sami sobie możemy samochody ulepszać spoko zrobione.

Czekam na undergrund 2. Już widziałem kilka zdjęć zarąbiste. B)
Pavel,
Grałem, super gra, bardzo mi się podobała.
Deus,
Podobał się wam NFS: Underground? [może dopiero zaczynacie grać, albo macie zamiar się z nim zmierzyć? ZACHĘCAM] Ja przeszedłem go 3 razy na każdym z poziomów trudności: Easy, Medium i Hard. Urzekła mnie w nim grafika, niesłychana grywalnoś, wielkie możliwości tuningu aut, ogromnie oświetlone miasto...... Jest to według mnie najepsza "samochodówka" w jaką grałem, jakoś nawet mnie Colin 4 tak nie kręci. Czekam z niecierpliwością na Underground 2, który ma się pojawić podobno na jeśeń tego roku, oby...

P.S. W sierpniowym CDA jest ciekawy artykuł właśnie na temat NFS: Underground 2, zachęcam do przeczytania. Podobno w naszych wojażach ma nam pomagać piękna Brooke Burke, wcielając się w grze w Rachel, zobaczymy co z tego wyjdzie, zachęcam do odwiedzenia jej stronki z fotkami itp. www.brookeburke.com
Wczytywanie...