Oszukiwanie w konkursach wiedzy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia nie, 02 mar 2008 - 16:40 napisał

Temat jest ponownie otwarty. Wzajemne wycieczki zostały skasowane. Albo zaczniecie dyskutować bez wzajemnego obrażania się i podając argumenty i odpowiedzi na pytania albo znowu zamknę temat.


To proszę o skasowanie posty VenD

Cytat

Widać Pan MQ nie może grać bez oszustwa. Zal


oraz po przeczytaniu tego postu i jego.
Taramelion,

Użytkownik ekh napisał

O ile dobrze zrozumiałem to jedynym kryterium decydującym o uznaniu pytania ma być zdanie sędziego?
Tak.

Arbitrem jestem ja. Oczywiście zobowiązuję się do jak najlepszego wypełniania swoich obowiązków, tak aby gra była dla wszystkich przyjemna.
Pyjak,
Z tego co czytałem Theo ma sprawdzać odpowiedzi, ale ja sadzę że jednak jak ktoś dobrze sprecyzuje pytanie to szybciej odpowie ten kto grał albo czytał. Chodzi coś związane z fabułą jakiś detal.
Ekhtelion,
Temat jest ponownie otwarty. Wzajemne wycieczki zostały skasowane. Albo zaczniecie dyskutować bez wzajemnego obrażania się i podając argumenty i odpowiedzi na pytania albo znowu zamknę temat.

O ile dobrze zrozumiałem to jedynym kryterium decydującym o uznaniu pytania ma być zdanie sędziego?
Taramelion,
Trudno, jeśli sami gracze nie bedą dbać o dobrą zabawę to my nic nie poradzimy na siłę. Staramy się jak możemy żeby było sprawiedliwie.
Dany,
Tylko przy takich pytaniach będzie się liczyć, kto dłużej siedzi na forum i odświeża stronę, bo będzie łatwo.
Taramelion,
Nie ma możliwości sprawdzenia czy są z głowy czy z internetu. Dlatego chcemy aby pytania były przyzwoite, aby zadający nie żądał np. wymienienia dziesięciu ostatnich królów Numenoru a w dodatku w języku Wysokich.

Pytania maja byś w miarę proste np. Co spotkało Froda i Sama po przygodzie z Olifantami?, Dlaczego Frodo poszedł do Mordoru? Gdzie Aragorn zdobył sojuszników etc.
Ven'Diego,

Cytat

Zadam ponownie pytanie:

CYTAT
A jak ten cały arbiter sprawdzi czy pytania są elegancko z głowy czy z Internetu ?


Tylko nie mówcie mi, że intuicją i przeczuciem...


Chyba nie nadążasz. Pytania mogą być z netu, ale nie mogą być tak oczywiste i wyświetlać się na pierwszych pozycjach w googlach.
Ekhtelion,
Zapewne wedle własnego stanu wiedzy .
Tokar,
Zadam ponownie pytanie:

Cytat

A jak ten cały arbiter sprawdzi czy pytania są elegancko z głowy czy z Internetu ?


Tylko nie mówcie mi, że intuicją i przeczuciem...
Ven'Diego,
Próbujemy zrobić z tej farsy porządny konkurs wiedzy


Tak, Tar sie nie bawi.
Ekhtelion,
Albo zdaje sobie sprawę, że robicie tu dom uciech na kółkach. Zaraz sie zacznie: "a dlaczego uznałeś mu tamto pytania, a mi tego nie. Przecież na tamtojest odpowiedź o tu w necie -> klik", "O ,a Tar jest stronniczy bo uznał to, a tamto nie".

Poza tym jak rozumiem Tar jako sędzia się nie bawi?
Ven'Diego,
Widać Pan MQ nie może grać bez oszustwa. Zal
Pyjak,
Eh cwaniacy zawsze będę jak nie tak to tak, tu ma chodzić chyba o zabawę a nie np. "Hahaha jestem najlepszy"
Ammon,
A co miał zrobić? Zaliczyć punkty, których większość była zdobyta z pomocą internetu i oszustwa?
Czytając Twoje posty rozumiem że to Tobie najbardziej zależy na nagrodzie. Inni przyjęli wiadomość wyzerowanych punktów ze zrozumieniem.
Majarek,
Ja chcę dodać, że odebrałeś mi chęć do zabawy w to.
To co zrobiłeś z tym konkursem to jakaś paranoja.
Ven'Diego,
Ekht kurna, a widzisz tu jakieś odpowiedzi gdzie chcemy się przenieść na inne konkursy? Btw Można też to wprowadzić w ŚD. W końcu mój konkursik to go moge prowadzić jak ja (i wy ) uważacie za słuszne.

Ja tylko uprzedzam. Bo jeszcze wrócę do domu pocałym dniiu na uczelni i jedyne co zobaczę to wyzerowane konkursy i tysiąc pytań na swojej skrzynce.


Okrutne

[Dodano po chwili]

A więc robimy tak:
Tar sędziuje i czuwa czy pytania nie są bezsensowne, akceptuje/nie akceptuje je.
Licznik punktów zerujemy, jak na nowych zasadach to od nowa.
Możecie sobie brać pytania z netu, ale liczcie się z tym że je może Tar nie uznać.

Ktoś coś chce dodać?
Ekhtelion,
Następnym razem napisze zatem 'niegrzecznie' to będziesz miał powód by mnie pouczać.
Taramelion,
Grzeczniej Ekh.
Ekhtelion,
Żeby było jasne, te wasze dywagacje tyczą się tylko oknkursu LotRa, od innych mi wara!
Wczytywanie...