Wspaniałe Zbroje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dark Knight,
Nie ma kompletnej smoczej.
Fodro,
Ja sobie zrobiłem raz Cesarskiego w Całym secie smoczego rycerza. Pięknie wyglądał
Theoden,
Najfajniej wyglądają elementy zbroi szklanej. Części można znaleźć w jednym z skarbców w Vivek. Dziwne, że to takie mocne szkło, bo jak ktoś Cię uderzy to szkło się nie rozpada xD. Bardzo ładne są jeszcze zbroje ebonowe i daedryczne. Z tych drugich najmroczniejsza jest tarcza. Widnieje na niej głowa jakiegoś demona.
Pyjak,
Almonaster potrzebne ci:
Trochę cierpliwości
Jakaś um. + broń:
- najlepiej jakaś włócznia (ukrytym przejściem idziemy do niego i atakujemy a potem uciekamy do wyjścia A najlepiej 2-3 włócznie ;d)
- krótkie ostrze: ukrytym przejściem idziesz masz skrzyżowanie tuneli, na wprost do Legionisty na lewo do komnaty a na prawo zaułek (chyba sztylet albo krótki miecz posiadający paraliż)
A gdzie ta krypta?
Almonaster,
Ja osobiscie chodze w komplecie ebonowej zbroi. Mial ją Gordol [koles stoi na samym dole w zatopionych kryptach w Ashalmawii miedzy Khuul a Ald Velothi]. KP 74 wiec good
Kirysa Bogow jeszcze nie mam ale jest on najlepszy wiec sie postaram o niego
Pyjak,
Hełm: Oblicze Boga (Draedy) lub Złośliwa Masca Claviusa (czy coś takiego można zdobyć zabijając nekromatę Norda)
Kirys: Kirys Boga (Zawsze na początku gry zabijam legionistę Walka trwa ok 30-60 minut ale warto, metoda quick save/load )
Narramienniki: Ebonowe (Gdzie są Draedstyczne? Mam niski lvl)
Rękawice: Ebony
Nagolenniki: Dreadstyczne
Buty: Ebony
Tarcza: Ebon
Vardamir,
Ze średnich lepsza jest adamantytowa, nie królewskich strażników ale zwykła, do tego hełm tovhana (adamantytowy) i dodatek z adamntytowymi tarczami i pełny set
Dabu,

Cytat

Ej ludzie, elfy, khajci, itp, itd gdzie można kupic deughterową zbroje???? Odp. confused.gif confused.gif

Jakbyś napisał to poprawnie w nowym temacie to może ktoś by ci odpowiedział... Bo ja pewny nie jestem, ale chyba Molder z Balmory miał hełm... ;D

Ja najczęściej chodziłem w średniej zbroi... Niestety nie pamiętam nazwy Wiem że mieli takie w wiosce Skaal w dodatku Bloodmoon Przy Średnim Pancerzu wysoko rozwiniętym zbroja miała około 70-90 KP, ale była bardzo lekka
Gość_deth of died*,
Ej ludzie, elfy, khajci, itp, itd gdzie można kupic deughterową zbroje???? Odp.
matriotto,
ja urzywam skory hircyna i szklanej reszty
Paldiriel,
Ja uwielbiam nosić kirys bogów, deadryczne naramienniki i nakolenniki , maskę claviciusa złośliwego , opokę eleidona , buty apostoła i obie rękawice randagulfa.
Archol,
W podstawowym morku bardzo lubiłem dreughową zbroję, szkoda że była niekompletna. Fajna była też zbroja orkowa. W tribunalu natomiast baardzo mi się podobała zbroja królewskiej straży (czy jakoś tak). Może kolor nie był zbyt piękny ale ogólnie była super . Na temat bloodmoona się nie wypowiadam bo tamtejsze zbroje nie podobały mi się za bardzo.
Gość_Guest*,
ja lubie te kosciane z balmory i elitarnych straznikow w dodatku trojca
enKage_,
Zdecydowanie najlepszym pancerzem jest Ebonowa Zbroja, do znalezienia przy awansie na Patriarchę Świątyni.

Ale ja i tak wolę od samego początku chodzic z przywołaną, bo ani mi to ciąży ;]

Składam sobie zaklecie z kilku przywołań i przywołuje jednocześnie cały rynsztunek. Koszt many niewielki, bo nie trzeba na długi czas tego przywoływać, tylko na czas walki - które bywaja przeraźliwie krótkie


W każdym razie zbroja z przywołania jest zdecydowanie najlepsza przynajmniej do połowy gry
A potem to już tylko ebonowa
Smoze kiryse czy też kirysy bogów to tylko klasę pancerza mają fajną a tak ogólnie patrząc to jednak badziewie ;] Szukajcie szukajcie ebonowej zbroi ;] w końcu questy świątyni to jedna z ciekawszych (chyba)
Ellevyn van Burning Flame,
Moją ulubioną i tą którą nosze jest Świątynna(W Ebonheart jest lolek którą ją ma)
Jeździec Apokalipsy,
Musisz dołączyć do świątyni(wypełnić pielgrzymki) i zostać Patriarchą.
Verthogh,
Pierwszy raz o czymś takim słyszę ;-) Gdzie ją można dostać/znaleźć?
Jeździec Apokalipsy,
Kirys Bogów nie jest najlepszy tylko Ebonowa Kolczuga.
Verthogh,
Kirsy Bogów JEST najlepszy w całej grze (no chyba że się ściągnie lub zrobi jakiegoś moda). No i - z tego co wiem - KP nie ma wartości stałej, tylko podstawową, jej wartość zależy m.in. od tego, jak oręż jest zniszczony i na jakim poziomie mamy rozwinięty typ pancerza odpowiadający za daną rzecz. Np. jeżeli mamy lekko zniszczoną szklaną tarczę, normalną cesarską tarczę i bardziej rozwinięty Ciężki Pancerz - to chyba oczywiste, że to drugie bardziej nam się przyda, bo będzie miało wyższe KP. Jeżeli będziemy mieli bardziej rozwinięty Lekki Pancerz - na odwrót.
Kaliousehio,
Moim zdaniem NajNajlepszy jest właśnie kirys bogów(213 kp)
Wczytywanie...