Denerwujecie mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia śro, 11 cze 2008 - 16:12 napisał

To... to nie jest temat poświęcony jogurtom? Jak zwykle jestem na czasie...


O jogurcie także to temat, bo to on zmienia nasze życie i sprawia, że nie tłumimy dalej agresji i ciężkich słów pod adresem innych użytkowników
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia śro, 11 cze 2008 - 16:12 napisał

Za to nie żałuje sobie w innych tematach.

To... to nie jest temat poświęcony jogurtom? Jak zwykle jestem na czasie...

Jedne co mnie denerwuje, to co chwilowe "siem" Kiyuku.


Yes, yes, yes - narescie mogę sobie ponarzekać na Ammona

Nowa osoba do mej listy:
Ammon - Bo nie lubi mojego "siem" a do tego moje "siem" go denerwuje
Gość_Forgotten*,
A mnie denerwuje Manaster... I chyba nie mnie jedynego...
Ammon,

Cytat

Mnie denerwuje Matthias, bo nie dostrzega okazji do ponabijania sobie postów w tym temacie:P

Za to nie żałuje sobie w innych tematach.

Cytat

Temat założyłem by sobie ponarzekać - widać nie ja jedyny chcę narzekać

To... to nie jest temat poświęcony jogurtom? Jak zwykle jestem na czasie...

Jedne co mnie denerwuje, to co chwilowe "siem" Kiyuku.
Courun Yauntyrr,
A mnie denerwuje ten twój kot w avku - jak tak bardzo chcesz być kotem to daj adres - zabiję cię i możesz się modlić, bo po reinkarnacji dostać kotka A jak się nie uda, to możesz próbować do skutku
Gość_Forgotten*,
A mnie denerwuje, że chociaż siedzę na forum cały dzień, to i tak nie nadążam ze śledzeniem wszystkich tematów
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia wto, 10 cze 2008 - 18:49 napisał

A mnie nic nie denerwuje, jedynie śmieszą mnie Wasze głupie posty. ;p



Jak cię nic nie denerwuje to nikt nie każe ci spamować
Temat założyłem by sobie ponarzekać - widać nie ja jedyny chcę narzekać
Matthias Circello,
Dostrzega, ale jest zbyt małym żuczkiem żeby Wam to tu ukrócić.
Yarpen Gottzorn,
Mnie denerwuje Matthias, bo nie dostrzega okazji do ponabijania sobie postów w tym temacie:P
Matthias Circello,
A mnie nic nie denerwuje, jedynie śmieszą mnie Wasze głupie posty. ;p
Kiyuku,
A mnie denerwują wszyscy bo przestali się na mnie denerwować
Courun Yauntyrr,


Ty draniu !


PS: Fajna nazwa firmy, nieprawdaż?
Kirill,
A i wkurza mnie panienka z postu Cou bo nie jest prawdziwym koxerem i nie wie, że:

Jedzenie małych ilości żywności tak de facto daje coś zupełnie przeciwnego niż by sie chciało. Spada metabolizm i nawet jeśli z początku się chudnie to potem jest efekt jojo i to tak silny jak w przypadku tej panienki. Nic nie zjadła a przytyła :-P Powinna jeść małe porcje ale często, 8 razy dziennie.

Za głupotę dostaje fangę w czapę
Ati,
A mnie denerwuje Maruda, bo po Pyrkonie mam schizme na punkcie jogurtów
Kirill,
Denerwuje mnie Yarpen bo:
-Vanita to moja własność a nie odwrotnie i on o tym nie wie! (powiesz inaczej Haniu to się policzymy w sobotę )
-Bo to on zgapia ode mnie żuchwę, zarost.
-I coś tam jeszcze.

Courun Yauntyrr,
Wy to macie problemy...wpisałem w Google jogurt, a tam na jednej ze stron:

Cytat

Super.. Przytyłam 0.5 kg pomimo tego, że wczoraj tak mało zjadłam ;/ Za to dzisiaj lekko mówiąc przesadziłam... Zjadłam ok. 800-1000 kcal. - jogurt,
- drugi jogurt,
- bułka z serem (bez masła),
- mały kawałeczek ciasta,
- trochę ziemniaków z sosem

Wniosek ? Wszystkiemu winny jest jogurt (i drugi jogurt). To chyba denerwuje wszystkich.
Nitrea Celebgwaew,
Denerwuje mnie Yarpen, bo się bezczelnie okazał być wyższy ode mnie! Pff... też mi hobbit...
Yarpen Gottzorn,
Denerwuję się na żuchwę Kirilla, bo ja też mam drapiącą z prawej i lewej strony, a nawet od spodu i od wewnątrz. Nie lubię, jak ktoś TEŻ ma drapiącą żuchwę Denerwuje mnie też to, że nie mogę wysłać Kirillowi maszynki do golenia, by ogolił tę żuchwę i przestał tym samym mnie denerwować

Denerwuje mnie i Vanita, bo traktuje Kirilla jako swoją własność. Precz z babskim materializmem! Niech wracają czasy, gdy kobiety były własnością mężczyzn, a nie odwrotnie! Powróć, o neolicie!;]
Vanita Scalfari,
Yarpen, odczep się od mojej żuchwy! ^_^ Znaczy od jego żuchwy, która jest moja. Denerwuje mnie Yarp, bo każdy ma żuchwę, a on się uparł właśnie na tą, która w praktyce należy do mnie x] A na Kiriuszę jestem wściekła, bo grozi mi śmiercią, która - swoją drogą - z jego rąk może się okazać całkiem przyjemna...

Kiriłł ma ładną drapiącą żuchwę. Z prawej i lewej strony.
Etheriel,
Denerwuje mnie Yarp, bo się denerwuje na mnie, że nie jestem tęczowy A poza tym denerwujecie mnie wszyscy, bo ciągle robicie te całe zloty, a ja tak czy siak przez najbliższe dwa lata na takowy ze względu na nadopiekuńczych rodziców nie będę mógł pojechać ;(
Wczytywanie...