Co lubisz jeść i co nienawidzis z - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

rafi,
Schab ziemniaczki z sosem i suróweczka.Jajecznica,frytki,pizza.
San,
ktoś coś mówił o jedzeniu? AAHH zjem wszystko, czym się nie zatruje...byle by się do buzi zmieściło i nie było nieswieze:P Niewiele jest potraw, których unikam.(Nie wykluczone, że ich skosztuję, gdy nie bedzie innego wyjścia) Tu godne są wymienienia np.;Wszelkiego rodzaju mięso-podobne, nie pochodzące ze świńskiego, wołowego,żabiego,kurzego zadka,ramienia,nogi. Mówiąc prościej; wątróbka, serduszka,móżdżek...
Apropo czegoś nieświezego.Nie mogę ścierpieć zsiadłego mleka, pleśniowego serka i tym podobnych cudactw .wrr...
Przechodząc do przyjemniejszej części tematu...Wprost uwielbiam słodycze!(Dzięki bogu nie widać po mnie...jeszcze ...efektu owej słabości).Mrrr...szarlotka, lody straciattela, jabłecznik.
Każdy Owoc i Warzywo znajduję z chęcią wśród sporzywanych przeze mnie pokarmów.
Tak na zakończenie...Lubię kuchnię orientalną. Ostrość potraw malezyjskich itd...mrrr kuleczki ryżowe>onigiri
Pavel,
Ja dopisuje, że nienawidze krupniku ani kaszy fuu.
Lord_Patos,
Mnie się tam wymieniac nie chce .
Lubie słodycze , kuchnie polską < to może byc tylko kilka potraw> i włoską
Nie lubię : sera białego , maślanki , kurde no i wszystkiegio innego
Adi_PL,
Ja tam lubie wszystko co niezdrowe!!
Moiraine,
lubię jeść czekoladę, brokuły, brukselkę, sałatę... [ogólnie wszystko co zielone], keczup (!).. hmm troche tego jest

nie lubię... jejku czeg ja nie lubię? :blink:
Selena_de_Moon,
Lubię ogólnie wszystko..Zwłaszcza kuchnię Japońską Chociaż ich krwi niepolecam..;p
Qurnik,
lubie : jesc wiec szkoda czasu na wymienianie a nie lubie krupniku i szczawiowej
Gość_Gamec*,
Spagietii Bolioniesie, Nalesnicki, Klusecki z serkiem, Czekoladka Goźka.............
VL,
każda krew prawie taka sama, chociarz ta mexykańska bardziej....rozgrzana Ale proferuję Polską B)
Mroczny Paladyn,
Ja polską włoską i chińską
Deus,
Powiedzcie teraz jakie kuchnie preferujecie? Ja polską, włoską i meksykańską
VL,
Ja nie lubie wszystkiego, mój głód jest w stanie zaspokoić tylko jedno...blood B)
Mroczny Paladyn,
Hmm cebuli nie lubisz??
Dziwne no ale zapomniałem dodać że lubie hamburgery chipsy hot dogi ogólnie fast food
Kara2004,
Lubię:
Spagetti Pizze Pierogi Zupe pomidorową
Nie lubię:
Cebuli Czosnku wątrubki
Lord Andre,
ja lubie kiełbaske z griila zupke grzybową dobrze doprawionego pieczonego kurczka kwasne mleczko wędzonąpiers z indyka chipsy pierogi z kapustą i grzybami pizze hamburgery pepsi i wiele innych
Deus,
Pizza, Spagetthi, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, pierogi ruskie i wiele innych , a najbardziej nie lubie żuru :O
Finkregh,
Lubie: brokuły, kalafior i reszte zieleniny, kotlety schabowe, jajecznice, jajka sadzone i pare innych rzeczy (reszta jest zjadliwa)
A nie lubie: (mówimy o jedzeniu) kwaśnego mleka, zupy pomidorowej i ogórkowej
Pavel,
Ja lubie wszystko oprócz mleka
Mroczny Paladyn,
Ja lubię bigos ,żurek, pierogi ruskie ,pierogi z jagodami ,rosół
naleśniki, truskawki, jagody,kapuśniak,pizze i wiele innych
Nienawidze tylko jednej rzeczy gnojówki (ciekawem jak smakuje hehe pewnie syf)
Wczytywanie...