Broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
chcesz być prawdziwym kozakiem bierz w łapy broń dwuręczną
Gość_fangothica123*,
Dwuręczna. Zadaje o wiele większe obrażenia, bohater bardzo fajnie wygląda z taką bronią na plecach, a jak się wyuczyć na mistrza, to jest prawie tak szybka jak jednoręczna.
DekardKein,
Pewnie, że dwuręczna. Nie tylko ze względów estetycznych (miecz zakonu) ale i możliwości bojowych.... - Raz a dobrze !
Redhorn Steelaxe,
Oczywiście dwuraki, npc biegający z jednoręczną to rzaden problem (większy zasięg), blok jest automatyczny przy cofnięciu się w tył więc można lać nawet 5 na raz, przy dużej sile i mistrzostwu w takim orężu jest się jak czołg. Grałem oboma typami broni, co dziwne zauważyłem zależność. Jak się gra jednoręczną łatwiej pokonać npc z dwurakiem, jak dwuręczną to na odwrót.
Tyrael,
oba typy są dobre ale wolę jednak broń obu-ręczną ze
względu na wygląd ale głównie atak
Gresh,
Wcześniej lepiej walczyć jednoręczną, ale jak się jest dobrze podszkolonym, to dwuręczna w dłoń.
Darnith,
Ja dwuręczną. Nie dlatego, że zadaje większe obrażenia, ale i tak o dużo więcej, tylko dziwnie by wyglądało pokonać smoka jakimś jednoręcznym mieczykiem. Zresztą mając broń dwuręczną bezimienny robi lepsze combosy. Tzn. ładniej wyglądają Oczywiście, jednoręczna też jest dobra, bo szybka - ale według mnie to nie to samo co dwuręczna.
Finrod,
Gra bronią dwuręczną przyniosła mi dużo więcej zabawy - irytowało mnie, że byle pałką, czy sztyletem można bezproblemowo blokowac ciosy potężnego topora, w wyniku czego, przy odpowiedniej koncentracji, można na upartego pokonac pałką każdego humanoida z bronią oburęczną (co to za zabawa, kiedy wiesz, że przeciwnik właściwie nie ma szans?). Broń dwuręczna jest lepsza do walki z bestiami i moim zdaniem ładniejsza.
Sosna,
Na początku broń 1 ręczna potem jednak wolę 2 ręczną
GfiXtato,
Zdecydowanie jednoręczna, na końcu gry obrażenia są tam 10 mniejsze, a broń 10x szybsza, no i jak sie ma dużo siły to jest moc jak dwuręczna.
Dark,
Zdecydowanie broń jednoręczna.
Tamc.,
Jednoręczna!

Każdy człowiek w pewnym momencie swego życia zorientuje się, że nie maksymalne obrażenia są najważniejsze.

Theoden,
Zagłosowałem na broń jednoręczną, ponieważ jest szybsza i potrzeba mniej siły. Dwuręczna broń jest ciężka i Bezi trzyma ją dwoma rękami. Na początku trudno zdobyć dwuręczą, a trzeba trochę walczyć więc szkoe sie w broni jednorecznej, a potem jak już ją zdobęte to trzeba PN, ale są wydane na tą pierwszą.
diego13,
Ja wybieram broń dwureczną ponieważ jak sie jest mistrzem takiej broni to jest ona naprawde dobra w walce........




Pozdrawiam
Wczytywanie...