Ulubiona Broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_cwel*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego158 dnia wtorek, 29 maja 2007, 18:57 napisał

Gniew Beliara czy coś podobnego, Orkowa Zguba

szpon beliara tylko!!
Mortton,
Moja ulubiona broń to duże magiczne ostrze na smoki, a z dystansowych to kusza łowcy smoków.
Lort,
moja ulubiona bron to niewiem jak to sie nazywa ale to jest jakis miecz na smoki ale jednoreczny ten najlepszy

a jak moge powiedziec o broni z pociskiem to luk oczywiscie jest to lun na orki niepamietam jak on sie nazywal
Tamc.,
Laga jest spoko! ~~
Lothar,
NA początek to radze miecz mistrzowski

Kordelas jest zajefajny
diego13,
Duże magiczne ostrze na smoki
Darnok Smith,
Może i można go ulepszyć, ale powoli to idzie. Pod koniec gry Szpon ma obrażenia 108, szansa na "special" to 30 - 38. Do tego przy ulepszaniu Beliar odbiera ci życie. Ja wolę walczyć kordelasem, a w Dworze Irdorath "Wrzaskiem Berserkera " czy jak mu tam.
Xardasss,
szpon beliara bo można go ulepszać i są sznse na dodatkowe obrażenia
Soldier,
Gniew Inosa lub Gniew Beskebera
Theoden,
Na początku gry dobra broń to "samodzielne wykute ostrze" (czy jakoś tak). W późniejszych etapach gry to rządzi Gniew Innosa !
Darnok Smith,
Orkowa Zguba grając magiem.
Ataru Kold,
Ciężkie magiczne ostrze na smoki a z jednoręcznych gniew inosa. W początkowych partiach gry Smocza zguba i orkowa zguba
Theoden,
Sztylet! Najlepsza broń w grze!
Mag Bitewny,
Smocza Zguba bo wymaga w miare mało siły i zadaje dużo obrażeń super broń dla maga oprócz czarów.
razor,
Dla mnie Święty kat,bo grę najczęściej paladynem przechodziłem(ulubiona profesja)a przede wszystkim dlatego,że od trzeciego rozdziału jak masz odpowiednią ilość siły,to nie musisz więcej w nią pakować,tylko już do końca gry ulepszasz miecz.
Redhorn Steelaxe,
Mi się podoba Tajfun, oryginalnie wygląda, wspomnienie jak pierwszy raz przechodziło się NK..., kilof (w jedynce na 2 lvlu ubiłem nim krwiopijce ), no i smocza zguba, jak się ją pierwszy raz w tej poświacie zobaczyło...
FurryThales,
Mnie się podobają miecze paladynów, szczególnie te dwuręczne
matriotto,
moja ulubiona bron to orkowa zguba albo topor barserkera czy jakos tak
Kafi,
Moim Gniew Inosa i Święty Kat
One są super a szczególnie Gniew Inosa
Shade,

Użytkownik Keldorn dnia nie, 06 maj 2007 - 10:45 napisał

Najlepszy jest Gniew Innosa (140 obrazen wymaga tylko 100 sily) no i lubie kiepski szeroki miecz (podstawowa bron strazy).

[post="62665"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czy oby gniew Innosa nie ma mniej obrażeń, bo według mnie to ma ok 100/110 ???

Ja osobiście lubię machać Ciężkim mieczem na smoki 110 obrażeń i chyba 100/110 siły
Wczytywanie...