"Czy wiedźmin może przelecieć dziewczynę?" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Diego de Gallin,
Ja na ten artykuł mam dwa komentarze:
1 Przeczytałem tam kilka artykułów (i kiedyś też przeczytałem pudelka - to było dawno i byłem wtedy głupi, proszę nie bijcie ) o pudelku miałem okropne zdanie ale stwierdzam że przy tym portalu (paradon) to pudelek jest wręcz mądry i naukowy.
2 Czego oni się czepiają te gry są od 18 lat ludzie w takim wieku myślą i sami dokonują wyboru co robić i w co grać a w co nie.
Taramelion,
Jak ślimaki i Zegule... ? Hah!
Atis,
Nie mogę już czytac takich artykułów. To ja już wolę wrzaski Tomphsona.
Ja nie będę komentowac samego przesłania artykułu, bo widac, że z jego autorem jest coś nie tak (czyżby Wiedźmin nie chciał odpalic na jego sprzęcie?), ale mam ochotę go zarżnąc za błędne info odnośnie Mass Effect: otóż prawda, grając femShepardem można się przespac z Liarą (niebieska "laska"), tak samo jak i grając maleShepardem. Ale nie można tu mówic absolutnie o homoseksualiźmie. Liara jest ASEKSUALNA. Nie ma płci, proszę pana.
Pozatym, ME dzieje się w XXIII wieku, a nie w XXII.
Strażnik,
Zgodzę się. Ten tekst zdecydowanie pokazuje, że coś jest nie w porządku. Obie gry są od 18 roku życia, czyli (teoretycznie) zainteresowani grą potrafią podejmować odpowiedzialne i przemyślane decyzje. Jeśli ktoś chce grać, niech gra (obie gry są mistrzami gatunku). Jak takie sceny go degustują, niech nie gra, albo je przerywa, albo do nich nie doprowadza (w Wiedźminie można zachować celibat całą grę).
Taramelion,
Ja chcę tutaj. Napisz coś konkretnego albo w ogóle nic nie pisz. Po kiego piszesz:


Cytat

Taki już jest polski rynek rpgów i tak zostanie.

Jaki?

Cytat

Nie trzyma się stereotypów i nie boi się przekraczać granic.

I nie napiszesz i jakie stereotypy i granice ci chodzi?

Cytat

Jeśli nie wiesz, to się domyśl, bracie.

To na autorze słów spoczywa odpowiedzialność za wypowiedziane/napisane słowa. Nie ja mam sobie je interpretować tylko wyjaśnij o co ci chodzi.

Cytat

mówiąc nasz miałem na myśli ogół...

Ogół.. ogół... kurde! Nic! Napisz coś konkretnego!

Cytat

Jak chcesz mogę Ci w domu konkrety przedstawić

Po co pociągnąłeś temat na forum? Teraz tu wszystko wyjaśnij. I nie próbuj więcej nic insynuować (Uwaga! Trudne słowo!).
Majarek,
mówiąc nasz miałem na myśli ogół...

a teraz dawka humoru...

miałem opis na GG: ""Czy Wiedźmin jest gejem?" -buehehehe!"

i ktoś do mnie napisał:

Cytat

******* 13:05:37
wiedźmin jest tylko pieprzonym metroseksualistą
Ja 13:06:39
A Ty jesteś za to niekulturalnym osobnikiem, który nie wie, że wypada się najpierw przedstawić.
Ekhtelion,
A przepraszam bardzo ale jaki jest 'nasz' rynek erpegów? Tyle ich zrobiliśmy, że można mówić o jakimś rynku w ogóle?
Majarek,
Jeśli nie wiesz, to się domyśl, bracie.
Taramelion,
Cokolwiek to znaczy, prawda?
Majarek,
Nie trzyma się stereotypów i nie boi się przekraczać granic.

tak jak to w tej piosence z albumu Sinus:

Cytat

Jesteśmy zafascynowani przekraczaniem granic. Od kiedy gramy, mamy je za nic...
Taramelion,

Użytkownik Majeranek vel Majorek napisał

Taki już jest polski rynek rpgów i tak zostanie


Przyznam, że nie wiem o co ci chodzi. Jaki jest ten rynek rpgów?
Majarek,
Nikt nie będzie się czepiać.
Taki już jest polski rynek rpgów i tak zostanie.
I mnie się zdaje, że ten artykuł wcześniej był nazwany czy wiedźmin jest gejem...
Ten sam autor i takie same bzdury, nie ma co słuchać tych pierdół...

Nam pozostaje korzystać z tego co nam 'redy' przygotowali xD
Ekhtelion,
I właśnie takie teksty pokazują, że sytuacja u nas nie jest normalna. Jakby była normalna to nikt by sna to nie zwracal uwagi. A teraz tylko czekać, aż jacyś mądrzy ludzie i obrońcy moralności zaczną się czepiać...
Courun Yauntyrr,
Taki sobie ten tekst. Choć filmik z Mass Effect był lepszy moim zdaniem. Przesadza nieco autor. Reklamy gry mówiły, że gra zawiera elementy dla dorosłych, więc to tych ostatnich wina jak kupują tę grę dla osób zbyt młodych.
Wczytywanie...