Mnich - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dwie Twarze,
Dokładnie... Osiem komnat spokojnie przeszedłem Druidem. Według mnie nim jest tam praktycznie najprościej.

Co do samego mnicha. Jakoś nie przepadam za nimi. Jak już wspomniał mój poprzednik. Na 20lvl są słabi i raczej mało użyteczni. Choć prawda. Nie trzeba się na nich wykosztować. Ale tylko tyle z ich plusów. Stokroć wolę wziąć druida zamiast mnich, jeśli już go nie wziąłem.
Zeal,
po kilku miechach znowu odpaliłem icewinda i zrobiłem mnicha oto mój werdykt:
mając team już na sercu furii (wszyscy 20lvl) wypasione itemy mnich jest postacią poniżej przeciętnej jedyne jej plusy to ,że mało kasy się wyda na jej ekwipunek oraz ,że jest świetny w walce z postami czarującymi ale jeśli chodzi o obrażenia to są one mizerne nawet z potężnym atakiem mój mnich osiąga 12-31 (dru w formie monsturalnej pantery ma lepsze już i częściej trafia nie wspomne o swoim woju z topem dwuręcznym 40-65). Jego zdolności niby są ciekawe (zwłaszcza ta po której znika z planu materialnego ) ale jeśli chodzi o duele nie pokona on woja na tym samym poziomie z podobnym ekwipunkiem lub nawet gorszym(woj z gorszym i tak go jedzie) jedyne do czego mnich może się przydawać w icewindzie to zabijanie magów. Drżąca dłoń- niby świetny atut ale na tym poziomie to już magowie rzucaja na lewo i prawo palcami śmierci lub uwiądem...


ps: Luyanki o co ci chodzi , że mnich się przyda w 4 rozdziale chyba nie chodzi o osiem komnat? bo można to zrobić wojem lub dru bez problemów... albo kapłanem
Luyanki Werpolterop,
Dobra, wracamy do tematu.
Uważam iż mnich powinien być w każdej drużynie, ponieważ przyda nam się w 4 rozdziale.
LIRAEL,
Pozwolę sobie zauważyć ,że każdy ma swój gust i całe szczęście bo można chociaż czasem wdać się w jakąś polemike ..ale wróćmy do tematu...BG i mnicha...

[Dodano po 2 minutach]

hah oczywiście pomyłka..do IW...hehe ale zakręciłem się dzisiaj troszkę..
Luyanki Werpolterop,
Uważaj na to co piszesz. Heroes V jest dobrą grą i nie masz powodów nazywać jest "g.....".
Beron Heavyhand,
Nie no bez przesady xD nie łap za słówka, bo się nie zrozumiemy za dużo jest gier, abym testował jedną grę kilka lat bez przerwy... teraz na przykład gram w Titan Questa (przeszedłem podstawową wersję i prawie dodatek - w Hadesie), w Herosa V (jedynie się utwierdzam w moim przekonaniu, że to totalne g..., no ale dobra...) w Star Wolves (chyba już 3 raz przechodzę) i w Icewinda właśnie, ale dawno nie grałem. Aha, no i w Wiedźmina. I niedługo znów powrócę do Nexusa.
Luyanki Werpolterop,
Napisałeś, że lubisz grać każdą postacią, ale nie podałeś że grasz każdą postacią od czasu do czasu, co znaczy, że grasz bez przerwy aż przetestujesz grę i wszystkie postacie.
Beron Heavyhand,
Myślisz, że ja codziennie od tych kilku lat nie robię niczego innego i siedzę i gram w Icewinda?? Są gry, które przechodzę raz i nara a są i takie gry, do których wracam co jakiś czas. To są tak zwane "ulubione gry"
Luyanki Werpolterop,
Ja tam wolę przejść raz grę, a nie testować każdą postacią, ponieważ do tego czasu gra dawno by mi się znudziła.
Beron Heavyhand,
Ja jestem taki, że spróbuję przejść każdą postacią. Po prostu lubię testować gry i systemy hmm... zawsze chciałem zostać testerem i recenzentem gier...
LIRAEL,
Trochę robimy... bard jest niezły na serce ma ulepszoną niewidzialność i przyzwanie a to są czary które trzeba mieć według mnie na tym trybie ,mnichem ani wojem bym się nie podjął przejść tego trybu...
Beron Heavyhand,
Zawsze byłem kimś zwanym "maxigamerem", czyli kolesiem, który maksymalizuje postacie. Czyli przykładowo zwiększa cechy tylko te, które dadzą jak największy plus postaci, czy zawsze wyuczone już atuty, bo sie przydają najbardziej. Ostatnio (czyli jakiś rok temu) zacząłem sobie "testować" różne typy (nietypowych) postaci czy grać bardziej klimatycznie, a nie aby jak najbardziej przepakowana postać zrobić. I wiecie, co? Zrobiłem w ten sposób bardziej śmiercionośną drużynkę, niźli kiedyś robiłem xD Mam pomysł, żeby Serce Furii przejść po prostu... Bardem Ma czary i kapłana i czarownika, a walczyć też trochę umie. Jestem ciekawy co z tego wyjdzie...

A tak poza, to OTa robimy Ale to nie warty uwagi szczegół...
Shiver,
Mój kumpel grał 1 magiem w ID2 na Sercu Furii. Ponad godzinę nawalał z procy do goblina! Jak go już zabił to złapał chyba z 5 poziomów [ albo coś koło tego, nie pamiętam już ]
LIRAEL,
Jeżeli chcesz serce przejść 1 postacią to nie wybieraj postaci walczącej...tylko i wyłącznie czary na tym trybie jeżeli chodzi o jedną postać! Bo tak się bardzo szybko zniechęcisz a tryb daje dużo radochy:)
Beron Heavyhand,
Nie z eksportu. Ja po prostu gram w Icewinda od dzieciństwa, czyli kilka bardzo ładnych lat Teraz sie szykuję do przejścia go jedną postacią w trybie serce furii... ale chyba będę musiał już eksportować postać, którą przeszedłem grę, bo potrafi mnie kilka goblinów zabić...

Co do tematu, to rzeczywiście. Mnich + miecz to głupota. Mnich walczy pięściami. Najwyżej ma do dyspozycji jakieś swoje bronie, takie jak np. tonfa (ale to chyba akurat w papierowym D&D, nie grałem dawno mnichem, więc nie pamiętam, jakie ma bronie klasowe dozwolone). Z tymi broniami klasowymi, to może korzystać ze swoich atutów tak, jak by walczył bez niczego. Zresztą ma to gdzieś napisane... jak nie, to zajrzyj do Podręcznika Gracza
Luyanki Werpolterop,
Mnich jest dobry w walce wręcz, a nie walką mieczem. Ktoś jest niemądry dając ten atut mnichowi lub dopiero co zaczyna grać w Icewind Dale II.
LIRAEL,
Niekoniecznie musi być z eksportu...da się przejść jedna postacia od zera..ale wracjąc do tematu mnicha po co mu ataut walki krótkim mieczem???
Luyanki Werpolterop,
Jak nie grasz na kodach to postać jest pewnie z eksportu.
Beron Heavyhand,
Jak się potrafi grać, to mnich może być potężną bronią.

Cytat

Ok, zrobiłem już team ale bez mnicha biggrin.gif
Pierwszy raz próbuję 5 postaciami smile.gif


Co do tego, to co to za problem grać 6, 5 czy 4 postaciami? Ja przeszedłem grę jedną postacią. Krasnoludzkim wojownikiem/kapłanem a jeszcze wcześniej półorkiem - wojownikiem/barbarzyńcą. Nie gram na kodach
Luyanki Werpolterop,
To dobrze, że nie dodajesz Finezji, ponieważ to strata punkt, który może się przydać, np. polepszenie walki krótkim mieczem.
Wczytywanie...