swiat_dryftu2

Q3 Arena i Unreal Tournament - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

^ZORG,
Q3A jest moją pierwszą grą. Grałem w nią w jeszcze w kafejce gdy nie miałem swojego kompa. W świat Q wprowadził mnie brat. Najlepsze w tym było, że tam gdzie graliśmy nie było nikogo dostatecznie dobrego by nas pokonać. Uczyliśmy dzieciaków jak zabijać...aż odkryliśmy moda: DEFRAG - wykorzystywanie błędów w grze i trickowanie na mapach - do tej pory w niego gram.
Luyanki Werpolterop,
Mi się o wiele lepiej grało przez neta w Unreal Turnament niż w Quake III Arena.
Daylen,
To ja w waszą oazę Q3A wejdę w glanach, trzymając pod pachą UT. Ut moim zdaniem jest lepszy i grafiką, muzyką, grywalnością i przegrywa tylko pod względem dynamiki bo mimo że jest ( z dobrymi graczami grając) szalenie dynamiczna, to jednak Q3A jest diabelnie dzika (tj. Ut: dobzi gracze to wymóg).
VL,
Ale mów co chcesz tryb Turnamet jest cholernie emocjonujący B)

Ja w Q1 i Q2 też Ale i tak Q3 najlpesze i nie moge się doczekać Q4 A co do Untrelala to też grałem, z moich obliczeń wynikało że powiennienem lubieć bardziej.. Unreala ale tak się nie stało Dopiero UT2003 to zmienił, na dobre Ale to nie temat o tym B)
Finkregh,
To mój nqajlepszy było 9:10, ale nie wiem jak wygrałem, a drugi najlepszy to było 10:9
VL,
No ja na DM klasowałem się na 3/4 A na 1v1 najpier było 10:0 potem 10:1 a najlepiej było 10:5
Finkregh,
Najpierw odpal mi mojego DDRAW.DLLa, to pogadamy Muza mi nie działa, a więc wszysztek gier mi poszło :angry:
a na polskim serwerku grałem i niemałe wciry dostałem... Ale też nie najgorsze - miałem 62% wyniku lidera
VL,
Zagraj na Polskich serverach a zobaczymy czy taki będziez ciebie kozaczek No i może walniemy partyjke w Q3 co?
Finkregh,
Hehehehe... Nie wątpie - ja na multku czy gdzies tam nawet dobrze siekam - na bitwa do 100 zgonów to wygrałem, a drugi miał ich... 15
VL,
To zrób sobie temat o tej grze Ostatio nawalam w Q3 na mutki i dostaję łoty <_< Kurde Polacy rządzą, to gracze duuuzek klasy, tak to jest jak się prawie 2 lata nie grało
Deus,
Ja jakoś nie przepadam za Utkiem i Quake'iem, wole cRPG [grałem ale sama wyrzynana...] Jakoś tak z gier FPS to Max Payne 1,2, Call of Duty, itp. Ale powiem krótko, mam swojego faworyta wśród prawdziwych nawalanek i jest nim PainKiller Rulez!
Finkregh,
To była pierwsza gra FPS w którą zagrałem - i spodobała mi się :D:D
Jest ciekawa i nie odwala tak jak CS :angry:
Czarny,
O i wlasnie sie zgodze z wampirkiem !! Q3 Rulers. Ta giera jest przegirete super sie tez gra przez neta i ma dosyc dosyc poziom trudnosci!
VL,
No właśnie, ciekawy jestemjakie macie stasunki do tych klasyków gier na Multi, które przecierz rządziły (i nadal są grane!) U mnie rządzi Q3A Ta dynamika, walke, rzeźnia mniam, no i tryb 1v1 rządzi!
Wczytywanie...