Konkurs? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iluvatar,
Tak Atis.

Co do wcześniejszego pytania to tak na razie tylko ja jestem w jury
Atis,
A ja jeszcze też zapytam, może byc tylko jedna postac, tak?
Eni,
Zapytam tu, by nie zaśmiecac głównego tematu o konkursie. Kto zasiada w jury? Tylko ty Iluvatarze, czy ktoś jeszcze?
Iluvatar,
Heh no tak mój pomysł ale przyda mi się pomoc bo nie jestem specjalista w tej dziedzinie xD hehe

[Dodano po chwili]

Temat został przeniesiony: http://forum.gexe.pl/Konkurs-t8554.html
Ekhtelion,
Ja się tam nie znam Co to? Mój pomysł czy twój?
Iluvatar,
No dobrze tylko powiedz mi tak :

Co proponujesz jeżeli chodzi o termin?
Ekhtelion,
No to zatem przejmij dowodzenie. Założ stosowny temat, ustal termin nadsyłania opisów, napisz jak i co będzie oceniane. Na koniec rozreklamuj w SB.
Iluvatar,
Ekhtelion przez przypadek napisałem jako gość bo zapomniałem że się wylogowałem

Co do propozycji aMorka i Enethera to macie racje :>
Nie musi to być biografia postaci z NWN Trochę nie pomyślałem ; D

Co do propozycji przeniesienia tematu to karczmy hmm również popieram ponieważ wtedy więcej osób weźmie udział w konkursie : D
Ekhtelion,
Ale nie musisz Iluvatar pisać jako gość. Na takie numery się nie nabieramy, a jak jesteśmy w złym humorze to procenciki lecą nawet .

A jeśli chodzi propozycje aMorka i Enethera to może warto by przenieść temat do karczmy i uczynić go bardziej ogólnym?
Gość_Forgotten*,
A może to być biografia dowolnej postaci gracza z Forgotten Realms? Np. takiej jaką graliśmy sesję w D&D?
Dabu,
A musi to być tylko biografia do postaci w NWN? Nie może to być żaden inny RPG w innym świecie?
Iluvatar,
No cóż mam taką nadzieję
Poczekamy ... zobaczymy ... : D

Dlaczego warto wziąść udział w konkursie :
1) Po skończeniu takiej pracy będziemy mieli satysfakcję że zrobiliśmy kawał dobrej roboty ; D
2) Zwycięska praca zostanie zamieszczona na stronie a sam zwyciesca otrzyma specjalną rangę na forum
3) Pokażemy na co nas stać : D
4) Jest to bardzo dobra zabawa ; )

Heh chciałeś Ekhtelion żebym ich troche zmotywował to masz : D
Tokar,

Cytat

A co do rangi... Tokar?


Jak dla mnie to nie ma żadnego problemu Jeżeli będą chętni do wzięcia udziału w konkursie i wytypujecie spośród nich zwycięzce, to owa osoba dostanie rangę specjalną.

Tylko pytanie czy będzie ktoś chętny ?
Gość_Guest*,
Bardzo dobry pomysł
Medivh,
Najlepszą pracę można zamieścić na stronie A co do rangi... Tokar?
Iluvatar,
Heh nie chętnie tylko chętni
No cóż mam nadzieję że ktoś np będzie chciał się pochwalić tym co napisał o swojej postaci : D albo wymyśli coś nowego żeby pokazać co potrafi
Ekhtelion,
Chętnie powiadasz? Tiaaa. Zobaczymy czy ktoś wyrazi chęć uczestnictwa w ogóle. W dobie konkursów które polegają na wysłaniu pustego smsa masz bardzo wysokie wymagania .
Iluvatar,
No cóż wszystko jest w temacie
Chodzi o to że wszyscy chętni napiszą wymysloną przez siebie historię dla postaci np dla tej która grają a potem zostanie wybrana ta najlepsza/najciekawsza ; D

Ponieważ nie jestem administratorem tego forum to nie mam możliwości ustalić nagrody
Może to być np jakaś ranga na forum ale to już nie ode mnie zależy : D
Ekhtelion,
Zacznij może od sprecyzowania co chcesz zrobić i zainteresuj tym parę osób.
Iluvatar,
Doskonale to rozumiem (sam mam kilka for w tym jedno bardzo duże) ale miałem nadzieję że ktoś z adminów zwróci na to uwagę ... (ten post został napisany już jakiś czas temu )

BTW do kogo napisać w tej sprawie?
Wczytywanie...