Naj. Gry 2k8 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Favar,
Mylisz gameplay z fabułą Fabuły w misji nie było niemal żadnych, ale była w briefingach. historia była dobrze opowiedziana, tylko trzeba chcieć ją poznać. na upartego można ją właściwie zupełnie ominąć. Wystarczy nie słuchać.
Wiolcia,
mialam na mysli SC Pandora Tomorrow, nie chcesz mi chyba powiedziec ze ciagle przypominanie o alarmach i czasem podsluchanie kogos itp to mocna fabula ?
no chyba ze czegos nie pamietam, to pardon
Favar,
Nie powiedziałbym że w Splinterze nie ma fabuły. To gra Clancyego, a te przeważnie są bardzo mocne pod względem fabuły...
Wiolcia,
Kresselack ja gram teraz w Assasin, no i nie mozesz porownywac jej do reszty fajnych gier z fabula, rozwinieciem postaciitp. bo nie na tej podstawie grazostala zrobiona, to taka typowa skradanka a`la Spliner Cell(w ktora juz tez gralam) choc akurat w splinterze fabuly niema prawie w ogole a w Assasin troche jej jest
dla mnie jest wporzadku, w ocenie 1-10 daje jej 8
Kresselack,
Assassin jest do bani prawdę mówiąc. Kiedy już skończysz się napawać cudowną grafiką i możliwością włażenia w wiele miejsc, sam to uznasz Tak liniowej i nudnej fabuły dawno nie widziałem. Zadania się bez przerwy powtarzają, zero oryginalności. Brak możliwości decydowania o postaci (no chyba, że decyzją jest: Zabijać, czy dać się zabić). Nie ma handlu, rozwoju jako takiego, różnorodności postaci. Ohyda
Eternith,
Hmm. Choć nie grałem w Assasin's Creed (ale na święta może sobie zafunduję. Choć może Wiedźmina, nie wiem jeszcze. A może HoMM Kolekcja Wszechczasów? Przydałaby się...), to sądząc z list przebojów 2008 i opinii osób trzecich, chyba to on jest kandydatem na tytuł roku. Chociaż przed nami grudzień, więc kto wie...
Gdzieś tak około drugiego miejsca ulokowałbym Mass Effect. W to już grałem i było niezłe. No i w notowaniach też ma często drugie miejsce.
Więcej gier juz nie wytypuję...No, może GRID, w którego zagrywam się już od paru tygodni i nie mogę przestać.
Enemir Orme,
Ah, no o tym zapomniałem xD
Favar,
A w sumie jest jeszcze legandarne w niektórych kręgach Mount&Blade ;D
Enemir Orme,
Wiedźmin i Crysis.
W tego drugiego namiętnie się grało u Favara xD
Atis,
Jak 2k8 to tylko jeden wymiatacz: Gears of War 2. Dare to enter the Hollow...?
Yarpen Gottzorn,
C&C i Red Alert 3 - bo tak;P
Wiktul,
Definitywnie "Wiedźmmin".
Lenwe,
Z deczka nie ten roczek Favar:P. Takie dinozaury,jak ten temat, to ktoś powinien zakopać.
Żeby nikt mnie o OT nie posądzał, najbardziej w pamięć zapadł mi Wiedźmin.

Lekka zmiana tematu i po problemie :') - Tokar.
Favar,
Fallout 3 - bo wkurza ubernerdów, a dla mnie jest fajna
Luzak,
Wiedźmin-super fabuła
Ranger,
Wiedźmin - pierwsza tak wciągająca gra od czasów Arcanum i Gothica
Crysis - grafika nie jest głównym atutem tej gry... nie no żartowałem. Grałem tylko w demko, może kiedyś... (w extra klasyce)
Strażnik,
Moim zdaniem: Guild Wars: Eye of the North, NwN2: Maska Zdrajcy, Wiedźmin, C&C3 Tiberium Wars. Niekoniecznie w tej kolejności
Saimar,
Wiedźmin / UT3 / CoD4:MW / Crysis - kolejność typowania nie określa kolejności miejsc.
Dany,
Ze względu na ogół: Wiedźmin
Ze względu na grafikę: Unreal Tournament 3
Racuch,
Zdecydowanie NWN2:Maska Zdrajcy
Wczytywanie...