Reist Demon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kancok,
Też miałem taki problem, ale pomógł mi doświadczony kolega. Jednak bardziej od postaci, liczą się umiejętności gracza.
Gość_Vexer1997@gmail.com*,
O to może pomóc ja go waliłem jak nie był demonem z 500k (500.000 obrażeń) obr z pułapek i gościowi życie o trochę się nie zmniejszyło.
Spróbuje jako demona

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vexer1997@gmail.com dnia poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 17:52 napisał

O to może pomóc ja go waliłem jak nie był demonem z 500k (500.000 obrażeń) obr z pułapek i gościowi życie o trochę się nie zmniejszyło.
Spróbuje jako demona


@edit
Demon zabity i jeszcze tego ostatniego przeciwnika w tą samą pułapkę wpędziłem obaj leżeli
Zobaczyłem 2 zakończenia. Lepsze jest ze zdradą paladynów.
Maciek56561,
oplotłem go łańcuchami. Poległ reszta to byli pionki. Gra skończona, dzięki za pomoc
Ranger,
Bo patche 1.5 i 1.6 znacznie podwyższają poziom trudności. Ja nie miałem najmniejszego problemu z pokonaniem demona . Może spróbuj z dystansu go wziąć.
Maciek56561,
No to mamy problem , jestem Adeptem, trzeba wymyślić coś innego. Gra jest PL chyba patch 1.4, ale co on ma do tego?.
Ranger,
który patch? Tarcza odbijająca to 5 poziom magii ziemi.
Maciek56561,
Witam. Mam problem , nie moge zabić Reista Demona jeden cios ileże martwy. Podobno można gdzieś dostać tarcze odbijającą obrażenia. Może ktoś wie gdzie, lub czym zabić tego drania? Poziom gry 58.
Wczytywanie...