[TW] Reist Demon

Witam. Mam problem , nie moge zabić Reista Demona jeden cios ileże martwy. Podobno można gdzieś dostać tarcze odbijającą obrażenia. Może ktoś wie gdzie, lub czym zabić tego drania? Poziom gry 58.
Odpowiedz
który patch? Tarcza odbijająca to 5 poziom magii ziemi.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No to mamy problem , jestem Adeptem, trzeba wymyślić coś innego. Gra jest PL chyba patch 1.4, ale co on ma do tego?.
Odpowiedz
Bo patche 1.5 i 1.6 znacznie podwyższają poziom trudności. Ja nie miałem najmniejszego problemu z pokonaniem demona . Może spróbuj z dystansu go wziąć.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
oplotłem go łańcuchami. Poległ reszta to byli pionki. Gra skończona, dzięki za pomoc
Odpowiedz
O to może pomóc ja go waliłem jak nie był demonem z 500k (500.000 obrażeń) obr z pułapek i gościowi życie o trochę się nie zmniejszyło.
Spróbuje jako demona

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vexer1997@gmail.com dnia poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 17:52 napisał

O to może pomóc ja go waliłem jak nie był demonem z 500k (500.000 obrażeń) obr z pułapek i gościowi życie o trochę się nie zmniejszyło.
Spróbuje jako demona


@edit
Demon zabity i jeszcze tego ostatniego przeciwnika w tą samą pułapkę wpędziłem obaj leżeli
Zobaczyłem 2 zakończenia. Lepsze jest ze zdradą paladynów.
Odpowiedz
Też miałem taki problem, ale pomógł mi doświadczony kolega. Jednak bardziej od postaci, liczą się umiejętności gracza.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Reist Demon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...